wróć

psy do adopcji

  nastpna_strona nastpna_strona
Felicja
FelicjaFelicjaFelicjaFelicjaFelicja
Kliknij, Felicja może znaleźć dzięki temu dom!Felicja

płeć: suka
wiek: 10 lat 9 miesięcy
rasa: mieszaniec

miasto: Warszawa

sterylizacja: nie
szczepienia: nie
odrobaczenie: nie

opis:
Felicja to nieufna sunia. Przez długie lata nie chodziła na spacery. Jej azylem była buda. Jej jedyną bliską istotą była towarzyszka z boksu - kamera. Ale kamery już nie ma. Umarła w schronisku. Dla felicji wymarzonym miejscem byłby dom z ogrodem, w którym miałaby zapewniony spokój i możliwość socjalizacji z człowiekiem. Psi towarzysz mocno wskazany. Mieszka w schronisku od sierpnia 2008r. Przywieziona była z okolic pomiechówka razem z kamerą. Prawdopodobnie od samego początku mieszkały razem. To w tym boksie, to w innym . To z tym psem, to z tamtym . Często felicja i kamera zaszywały się w swoim azylu . W budzie. Zawsze razem. Były niemal nierozłączne. Wydaje się, że ufały tylko sobie nawzajem. Wobec ludzi - wycofane. Nie chodziły na spacery. Czekały na kogoś, kto zechce oswoić je z dotykiem, głaskaniem, obrożą, smyczą i spacerami. To mógł być dla nich początek drogi do domu. W 2014r. Kamera wybrała się sama w tę jedyną podróż w jedną stronę . Za tęczowy most (*)
felicja wciąż czeka. Sama. Szanse na adopcję ma coraz mniejsze. Ale w nas wciąż tli się nadzieja. Ona dodaje sił. Dzięki niej wolontariusze odmieniają życie strużańskich sierot. I tak oto na przełomie 2015/2016 felicja zaczęła chadzać na spacery :)

kontakt w sprawie felicji
wolontariuszka anka - arutkowsk@o2. Pl, 603 762 594

kontakt:
608315461

Terra Canis, 6 x 400 g - Indyk z ryżem naturalnym i świeżym mniszkiem lekarskim

72.80

OCanis, kangur, batat i mniszek pospolity - 6 x 400 g

69.80

Rocco Classic, 6 x 800 g - Wołowina z sercami drobiowymi

36.80

Alpha Natural Menu Smakosza, kurczak - 12 x 300 g

169.80

rasa zwierzęcia podana w ogłoszeniu może nie zgadzać się w 100% z uznanym wzorcem rasy - należy ją traktować raczej jako: rasowy lub z dominującą domieszką danej rasy

w ogłoszeniu podano przybliżony wiek zwierzęcia - w większości wypadków nie da się go ustalić dokładnie

Uwaga: podany adres służy wyłącznie do korespondencji prywatnej, w szczególności nie życzymy sobie otrzymywać na niego reklam, ofert oraz innych przesyłek masowych. Wysyłając na ten adres tego rodzaju przesyłki zgadzasz się na umieszczenie twoich adresów na wszystkich możliwych czarnych listach oraz blokowanie ich zawsze i wszędzie. Wysyłając list na ten adres automatycznie zgadzasz się na jego ewentualną publikację.

weterynarz