wróć

psy do adopcji

  nastpna_strona nastpna_strona
Rudzielec kelpi
Rudzielec kelpiRudzielec kelpiRudzielec kelpiRudzielec kelpiRudzielec kelpi
Kliknij, Rudzielec kelpi może znaleźć dzięki temu dom!Rudzielec kelpi

płeć: suka
wiek: 5 lat 6 miesięcy
rasa: mieszaniec

miasto: Jastrzębie-Zdrój

sterylizacja: tak
szczepienia: tak
odrobaczenie: tak

opis:
Imię: kelpi
płeć: suczka
data ur. : 10. 2012
szczepienia: tak
sterylizacja: tak
stosunek do psow: dobry
do kotów: nie przepada
opis: kelpi to sunia, która niestety nie ma szczęścia do ludzi, w ciągu kilku tygodni miała aż cztery domy! Jej poprzedni właściciele okazali się bardzo nieodpowiedzialni. To nieprawdopodobne ile ta sunia przeszła a kiedy nabrała choć trochę stabilizacji, czar szybko prysł, została zwrócona jak rzecz. Teraz znów szuka domu, mamy nadzieję, że ktoś kelpi wreszcie odczaruje, da spokój, miłość, równowagę i dom do końca życia. Sunia jest bardzo aktywnym psem, kontaktowym i żywiołowym. Urodę ma prześliczną! Nadaje się do aktywnych ludzi, może być towarzyszką codziennego biegania. Kelpi jest szalona i jednocześnie bardzo kochana. Lubi dzieci w każdym wieku ale polecamy ją do starszych, które nie przestraszą się jej pozytywną energią. Śliczny z niej rudzielec, bardzo kocha człowieka ale potrzebuje stanowczości i konsekwencji w wychowaniu. Czy wreszcie trafi na odpowiedzialnego człowieka?

kontakt:
Kontakt do opiekuna: 792995797 adopcje@szara-przystan.pl

Beneful Small Bites - 1,4 kg

16.80

18 + 6 gratis! Megapakiet Rinti Gold, 24 x 185 g - Kawałki cielęciny

59.60

Nylabone Dental Chew Jeż kość do żucia ze szczoteczkami - Giant, dł. x szer. x wys.: 17 x 9 x 4,5 cm

49.80

Donut Basic okrągłe legowisko - ? 70 x H 15 cm

69.80

rasa zwierzęcia podana w ogłoszeniu może nie zgadzać się w 100% z uznanym wzorcem rasy - należy ją traktować raczej jako: rasowy lub z dominującą domieszką danej rasy

w ogłoszeniu podano przybliżony wiek zwierzęcia - w większości wypadków nie da się go ustalić dokładnie

Uwaga: podany adres służy wyłącznie do korespondencji prywatnej, w szczególności nie życzymy sobie otrzymywać na niego reklam, ofert oraz innych przesyłek masowych. Wysyłając na ten adres tego rodzaju przesyłki zgadzasz się na umieszczenie twoich adresów na wszystkich możliwych czarnych listach oraz blokowanie ich zawsze i wszędzie. Wysyłając list na ten adres automatycznie zgadzasz się na jego ewentualną publikację.

weterynarz