wróć

psy do adopcji

  nastpna_strona nastpna_strona
Tequilla
TequillaTequillaTequillaTequillaTequilla
Kliknij, Tequilla może znaleźć dzięki temu dom!Tequilla

płeć: suka
wiek: 6 lat 6 miesięcy
rasa: mieszaniec

miasto: Olsztyn

sterylizacja: tak
szczepienia: tak
odrobaczenie: nie

opis:
Tequilla to duża, pięknie pręgowana sunia, która - jak większość psiaków ze schroniska dla bezdomnych zwierząt w tomarynach koło olsztyna - trafiła do nas jako błąkająca się, samotna psina. Tequilla jest zdrowa, silna, masywnie zbudowana, jej uroda wzbudza zachwyt a wygląd ogólny - respekt. To dobry przykład na to, że pozory mogą mylić :) suczka to przylepa nad przylepami, wielka przyjaciółka ludzi, która całą sobą okazuje człowiekowi miłość a przy tym jest nieprawdopodobną pieszczochą :) najchętniej wywala się łapami do góry i wystawia do głaskania brzuszek, albo garnie się do przytulania i rozdawania całusów :)

do innych psów w schronisku nie jest przyjaźnie nastawiona, ale często tak bywa w niewoli - schronisko to specyficzne miejsce, w którym wiele psów instynktownie rywalizuje i straszy się wzajemnie. Taka niechęć do psów może również wynikać z braku pozytywnego kontaktu z innymi psami w przeszłości. Tequilla jest zaszczepiona, zachipowana, wysterylizowana i gotowa do odpowiedzialnej, przemyślanej adopcji. Do sympatycznego domku dowieziemy sunię w całej polsce :)
(rok ur. Ok. 2011)

kontakt:
606 507 829

Catit Design Glass Diner miski szklane, biały podest - 2 x 200 ml, ? 12 cm

49.80

Rinti Gold, 12 x 185 g - Serca drobiowe

34.80

Hills Prescription Diet Canine r/d Weight Reduction - 2 x 12 kg

389.80

GranataPet Lieblings Mahlzeit karma , 6 x 800 g - Cielęcina & królik z cukinią, dynią i olejem lnianym

57.80

rasa zwierzęcia podana w ogłoszeniu może nie zgadzać się w 100% z uznanym wzorcem rasy - należy ją traktować raczej jako: rasowy lub z dominującą domieszką danej rasy

w ogłoszeniu podano przybliżony wiek zwierzęcia - w większości wypadków nie da się go ustalić dokładnie

Uwaga: podany adres służy wyłącznie do korespondencji prywatnej, w szczególności nie życzymy sobie otrzymywać na niego reklam, ofert oraz innych przesyłek masowych. Wysyłając na ten adres tego rodzaju przesyłki zgadzasz się na umieszczenie twoich adresów na wszystkich możliwych czarnych listach oraz blokowanie ich zawsze i wszędzie. Wysyłając list na ten adres automatycznie zgadzasz się na jego ewentualną publikację.

weterynarz