wróć

psy do adopcji

  nastpna_strona nastpna_strona
Karel
KarelKarelKarelKarelKarel
Kliknij, Karel może znaleźć dzięki temu dom!Karel

płeć: pies
wiek: 5 lat 5 miesięcy
rasa: mieszaniec

miasto: Olsztyn

sterylizacja: tak
szczepienia: tak
odrobaczenie: nie

opis:
Karelek jest młodym psiakiem, pełnym radości, witalności i pozytywnej energii :) bardzo przyjacielski, wielce odważny, ciekawy świata, kochający spacery i węszenie wszystkich tych fascynujących psy zapachów :) w schronisku z wielką tęsknotą wyczekuje w swoim kojcu na zainteresowanie wolontariuszy i na to, by go wreszcie ktoś wyprowadził na spacerek :) lubi aktywnie spędzać czas - takich też potrzebuje opiekunów. Karel jest psem towarzyskim, łagodnym i bardzo kontaktowym, uwielbiającym współpracę z człowiekiem. Będzie cudownym psem-towarzyszem dla rodziny, która wolny czas spędza aktywnie. Taki styl życia wprost wymaga psiaka - karel będzie idealny! :)

(rok ur. Ok. 2012)

kontakt:
608 06 22 98

Dwupak Royal Canin Mini - Ageing +12, 2 x 3,5 kg

134.80

Royal Canin Mini Dermacomfort - 4 kg

87.80

Trixie Winny poduszka - Dł. x szer.: 80 x 55 cm

69.80

Koszyk z poduszką Cities - Rozm. 2, dł. x szer. x wys.: 49 x 36 x 17,5 cm

89.80

rasa zwierzęcia podana w ogłoszeniu może nie zgadzać się w 100% z uznanym wzorcem rasy - należy ją traktować raczej jako: rasowy lub z dominującą domieszką danej rasy

w ogłoszeniu podano przybliżony wiek zwierzęcia - w większości wypadków nie da się go ustalić dokładnie

Uwaga: podany adres służy wyłącznie do korespondencji prywatnej, w szczególności nie życzymy sobie otrzymywać na niego reklam, ofert oraz innych przesyłek masowych. Wysyłając na ten adres tego rodzaju przesyłki zgadzasz się na umieszczenie twoich adresów na wszystkich możliwych czarnych listach oraz blokowanie ich zawsze i wszędzie. Wysyłając list na ten adres automatycznie zgadzasz się na jego ewentualną publikację.

weterynarz