wróć

koty do adopcji

  nastpna_strona nastpna_strona
Czacza
CzaczaCzaczaCzaczaCzaczaCzacza
Kliknij, Czacza może znaleźć dzięki temu dom!Czacza

płeć: kotka
wiek: 1 rok 4 miesiące
rasa: europejski

miasto: Wrocław

sterylizacja: nie
szczepienia: tak
odrobaczenie: nie

opis:
Kotka czacza ma ok. 12 tygodni, obecnie przebywa pod opieką fundacji 2plus4 we wrocławiu. Długo leczyliśmy chore oczy małej, ale kilkutygodniowa kuracja kropelkami i antybiotykiem dała wspaniały efekt! Czacza widzi dziś bez problemu, choć lekką mgiełkę na jednym oku będzie mieć pewnie już zawsze. Czacza jest wesołym, bardzo energicznym i spragnionym ciągłych zabaw kociakiem. Jest bardzo odważna, nie boi się obcych ludzi, innych zwierząt, a nawet odkurzacza!;) wzorowo korzysta z kuwety, chętnie je zarówno suchą jak i mokrą karmę. Lubi towarzystwo innych kotów, byłoby więc wspaniale gdyby znalazła dom, w którym miałaby towarzysza lub towarzyszkę. Nie znamy natomiast jej reakcji na psy ani na małe dzieci. Czacza jest odrobaczona, zaszczepiona, testy na fiv i felv ujemne. Ma książeczkę zdrowia. Przebywa obecnie w domu tymczasowym we wrocławiu. Kontakt w sprawie adopcji: marta, tel. 889 742 135 lub czyz. Marta@gmail. Com.

kontakt:
dwapluscztery@gmail.com

Catz Finefood Mus, 6 x 100 g - N°203 - Kurczak i jagnięcina

24.80

4 kg Almo Nature w super cenie! - Holistic, indyk z ryżem

74.80

Poduszka do leżenia dla kota Cream - ? 70 cm

199.80

Stuzzy Cat w saszetkach, 24 x 100 g - Wołowina

39.80

rasa zwierzęcia podana w ogłoszeniu może nie zgadzać się w 100% z uznanym wzorcem rasy - należy ją traktować raczej jako: rasowy lub z dominującą domieszką danej rasy

w ogłoszeniu podano przybliżony wiek zwierzęcia - w większości wypadków nie da się go ustalić dokładnie

Uwaga: podany adres służy wyłącznie do korespondencji prywatnej, w szczególności nie życzymy sobie otrzymywać na niego reklam, ofert oraz innych przesyłek masowych. Wysyłając na ten adres tego rodzaju przesyłki zgadzasz się na umieszczenie twoich adresów na wszystkich możliwych czarnych listach oraz blokowanie ich zawsze i wszędzie. Wysyłając list na ten adres automatycznie zgadzasz się na jego ewentualną publikację.

weterynarz