wróć

koty do adopcji

  nastpna_strona nastpna_strona
Frida
FridaFridaFridaFridaFrida
Kliknij, Frida może znaleźć dzięki temu dom!



Frida

płeć: kotka
wiek: 1 rok 9 miesięcy
rasa: europejski

miasto: Warszawa

sterylizacja: tak
szczepienia: tak
odrobaczenie: nie

opis:
Frida szuka domku! Warszawa i okolice! Frida to ok. Półroczna czarna jak smoła koteczka ;) jest bardzo rozbrykana, to prawdziwy wulkan energii :) uwielbia się bawić ze swoimi kocimi koleżankami :) dziewczynki ganiają się wtedy ile wlezie, czasem też uprawiają zapasy ;)
zabawek troszkę się boi, ale to dlatego że nie wie co to :( nie wiemy co się z nią działo zanim do nas trafiła, jednak raczej nie miała tam udanego kocięctwa :( (została znaleziona w polu z 6 innymi kotami :() frida najpierw musi obejrzeć zabawkę, ogarnąć że nadaje się do zabawy i dopiero wtedy zaczyna z nią wariować ;)
początkowo koteczka jest nieco nieśmiała, jednak gdy oswoi się z nową sytuacją i miejscem sama przychodzi na mizianki głośno przy tym mrucząc :)
Świetnie dogaduje się z innymi kotami, powinna więc zamieszkać w domu gdzie jest już kot z którym będzie mogła szaleć, chętnie też zamieszka wspólnie. Z jedną z koleżanek z dt :)

testy fiv/felv ujemne, zaszczepiona, odpchlona i odrobaczona. Poszukiwany zabezpieczony dom niewychodzący w warszawie i okolicach. Frida znajduję się pod opieką domu tymczasowego u agi. Więcej informacji o tym i innych kotach możesz znaleźć na * * * Facebook. Com/domtymczasowyuagi/

kontakt:
* * *

Hills Feline Oral Care, kurczak - 1,5 kg

52.80

Megapakiet Miamor Ragout Royale w sosie, 22 x 100 g - Kaczka z drobiem

35.80

Almo Nature Holistic, wołowina z ryżem - 2 kg

39.80

Sanabelle przysmak bezzbożowy - Łosoś i figa, 55 g

6.80

rasa zwierzęcia podana w ogłoszeniu może nie zgadzać się w 100% z uznanym wzorcem rasy - należy ją traktować raczej jako: rasowy lub z dominującą domieszką danej rasy

w ogłoszeniu podano przybliżony wiek zwierzęcia - w większości wypadków nie da się go ustalić dokładnie

Uwaga: podany adres służy wyłącznie do korespondencji prywatnej, w szczególności nie życzymy sobie otrzymywać na niego reklam, ofert oraz innych przesyłek masowych. Wysyłając na ten adres tego rodzaju przesyłki zgadzasz się na umieszczenie twoich adresów na wszystkich możliwych czarnych listach oraz blokowanie ich zawsze i wszędzie. Wysyłając list na ten adres automatycznie zgadzasz się na jego ewentualną publikację.

weterynarz