wróć

koty do adopcji

  nastpna_strona nastpna_strona
Melisa
MelisaMelisaMelisaMelisaMelisa
Kliknij, Melisa może znaleźć dzięki temu dom!Melisa

płeć: kotka
wiek: 4 lata 3 miesiące
rasa: europejski

miasto: Gorlice

sterylizacja: tak
szczepienia: tak
odrobaczenie: nie

opis:
Cześć to ja - melisa. Jestem młodą, około 3 letnią koteczką. Jestem też wyjątkowo piękna - mam aksamitnie miękkie, czarne jak węgiel futerko, do którego zawsze noszę białe skarpetki i biały żabocik. Mam też super czarne plamki na nosie - wyglądam jakbym dopiero co piła czarną kawę :) jestem pełną godności, spokojną koteczką. Lubię się przytulać, ale wtedy kiedy sama chcę. Byłam przeganiana, rzucano we mnie kamieniami, nawet strzelano do mnie z wiatrówki (śrut do usunięcia) - dlatego jestem jeszcze nieco nieśmiała do obcych osób, potrzebuje czasu by zaufać. I nie lubię gwałtownych ruchów. Najbardziej lubię się wylegiwać na miękkich poduszkach lub na parapecie okna. Bez problemu dogaduje się z kotami małymi i dużymi, ale jak ktoś rozrabia to wkraczam i bez problemu wprowadzam dyscyplinę :) potrafię też bardzo pięknie i uspokajająco mruczeć - stąd moje imię, melisa jest najlepsza na skołatane nerwy :)
ogólnie jestem zdrowa, ale mam pewne problemy z jelitami w związku z czym wymagam specjalistycznej karmy hipoalergicznej. Jestem wysterylizowana, zaszczepiona. Odrobaczona, odpchlona; posiadam książeczkę zdrowia. Szukam domu spokojnego, najlepiej u osób starszych lub bardzo zapracowanych, które będą mnie rozpieszczać (ale bez przesady :) ) i nie będą wkraczać w moją osobistą przestrzeń kiedy nie mam na to ochoty. Przebywam w dt w gorlicach (małopolska) pod opieką fundacji psystań dla zwierząt. Kontakt:
789 347 607
693 770 715
530 716 614
zanim mnie adoptujesz moi tymczasowi opiekunowie przeprowadzą wizytę przedadopcyjną i trzeba będzie podpisać umowę adopcyjną.

kontakt:
psystan@interia.pl

Animonda vom Feinsten Adult w saszetkach, 18 x 50 g - Filet z kurczaka i wołowina w sosie pomidorowym

59.80

Hills Feline Adult Urinary & Hairball Control - 1,5 kg

54.80

Pakiet Gourmet Perle, 24 x 85 g - Tuńczyk

39.80

Korzystny pakiet GranataPet DeliCatessen, 24 x 85 g - Cielęcina i królik

94.80

rasa zwierzęcia podana w ogłoszeniu może nie zgadzać się w 100% z uznanym wzorcem rasy - należy ją traktować raczej jako: rasowy lub z dominującą domieszką danej rasy

w ogłoszeniu podano przybliżony wiek zwierzęcia - w większości wypadków nie da się go ustalić dokładnie

Uwaga: podany adres służy wyłącznie do korespondencji prywatnej, w szczególności nie życzymy sobie otrzymywać na niego reklam, ofert oraz innych przesyłek masowych. Wysyłając na ten adres tego rodzaju przesyłki zgadzasz się na umieszczenie twoich adresów na wszystkich możliwych czarnych listach oraz blokowanie ich zawsze i wszędzie. Wysyłając list na ten adres automatycznie zgadzasz się na jego ewentualną publikację.

weterynarz