wróć

koty do adopcji

  nastpna_strona nastpna_strona
Boudika
BoudikaBoudikaBoudikaBoudikaBoudika
Kliknij, Boudika może znaleźć dzięki temu dom!Boudika

płeć: kotka
wiek: 1 rok 9 miesięcy
rasa: europejski

miasto: Gorlice

sterylizacja: tak
szczepienia: tak
odrobaczenie: tak

opis:
Hej, to ja - boudika. Jestem młodą panienką, urodziłam się końcem maja 2016. Mam mięciutkie, biało -czarne futerko, niesamowicie długie białe wąsiska i wielką osobowość :) jestem przecudownie przytulasta, kocham wszystkich ludzi i inne koty :) bardzo lubię się bawić i spać z kocimi przyjaciółmi :)
uwielbiam też ludzi - od razu włażę na kolana by być mizianą i głaskaną. Zaczynam wtedy bardzo głośno i cudownie mruczeć. A jak kogoś lubię to nawet nie trzeba mnie głaskać, wystarczy na mnie tylko popatrzeć bym włączyła mruczadło :)
jestem bardzo ładna :) jedynie mój nosek jest troszkę krzywy - mam niezrośniętą jedną dziurkę w nosie - z tego powodu miałam zatkany kanalik łzowy, ale pomyślnie przeszłam zabieg jego przetkania - tak więc wszystko działa już normalnie :)
poza tym jestem zdrowa, wysterylizowana, zaszczepiona, odrobaczona i odpchlona; posiadam książeczkę zdrowia. Przebywam w dt w gorlicach (małopolska) pod opieką fundacji psystań dla zwierząt. Kontakt:
789 347 607
693 770 715
530 716 614
zanim mnie adoptujesz moi tymczasowi opiekunowie przeprowadzą wizytę przedadopcyjną i trzeba będzie podpisać umowę adopcyjną.

kontakt:
psystan@interia.pl

Royal Canin Indoor 27 - 12 kg

174.80

Royal Canin Diabetic DS 46 - 3,5 kg

118.80

Korzystny pakiet Animonda Carny Adult, 12 x 400 g - 4 smaki, Mieszany pakiet 2

47.80

Happy Cat Indoor Adult, z łososiem atlantyckim - 2 x 4 kg

139.80

rasa zwierzęcia podana w ogłoszeniu może nie zgadzać się w 100% z uznanym wzorcem rasy - należy ją traktować raczej jako: rasowy lub z dominującą domieszką danej rasy

w ogłoszeniu podano przybliżony wiek zwierzęcia - w większości wypadków nie da się go ustalić dokładnie

Uwaga: podany adres służy wyłącznie do korespondencji prywatnej, w szczególności nie życzymy sobie otrzymywać na niego reklam, ofert oraz innych przesyłek masowych. Wysyłając na ten adres tego rodzaju przesyłki zgadzasz się na umieszczenie twoich adresów na wszystkich możliwych czarnych listach oraz blokowanie ich zawsze i wszędzie. Wysyłając list na ten adres automatycznie zgadzasz się na jego ewentualną publikację.

weterynarz