wróć

koty do adopcji

  nastpna_strona nastpna_strona
Tynio
TynioTynioTynioTynioTynio
Kliknij, Tynio może znaleźć dzięki temu dom!Tynio

płeć: kocur
wiek: 4 lata 1 miesiąc
rasa: europejski

miasto: Bydgoszcz

sterylizacja: tak
szczepienia: nie
odrobaczenie: nie

opis:
Tynio to śliczny szaraczek ze smutną historią. Został wyrzucony z samochodu na ulicy grunwaldzkiej. Stamtad trafił do bydgoskiego schroniska. Na przywitanie polizał nam rękę i się przytulił. Jest prześlicznej urody, proporcjonalny o cudnych zółto-zielonych oczyskach. To kotek delikatny, lekko płochliwy, ale bardzo towarzyski. Szybko odnajduje się w nowym miejscu. Mamy nadzieję, że pozna kogoś, kto tym razem okaże mu serce. W schronisku został wykastrowany. Pytając o tynia należy podać jego numer ewidencyjny: 4200/16.

kontakt:
kontakt w sprawie adopcji: vixit@poczta.onet.pl

Korzystny pakiet Animonda Carny Adult, 12 x 200 g - Wołowina i serca

30.80

Cosma Original Snackies - Kaczka, 21 g

9.80

Korzystny pakiet Perfect Fit, 24 x 85 g - Sensitive, z kurczakiem w sosie

64.80

Zabawka Catnip Veggies - 2 sztuki

14.80

rasa zwierzęcia podana w ogłoszeniu może nie zgadzać się w 100% z uznanym wzorcem rasy - należy ją traktować raczej jako: rasowy lub z dominującą domieszką danej rasy

w ogłoszeniu podano przybliżony wiek zwierzęcia - w większości wypadków nie da się go ustalić dokładnie

Uwaga: podany adres służy wyłącznie do korespondencji prywatnej, w szczególności nie życzymy sobie otrzymywać na niego reklam, ofert oraz innych przesyłek masowych. Wysyłając na ten adres tego rodzaju przesyłki zgadzasz się na umieszczenie twoich adresów na wszystkich możliwych czarnych listach oraz blokowanie ich zawsze i wszędzie. Wysyłając list na ten adres automatycznie zgadzasz się na jego ewentualną publikację.

weterynarz