wróć

psy do adopcji

  nastpna_strona nastpna_strona
Lutek
LutekLutekLutekLutekLutek
Kliknij, Lutek może znaleźć dzięki temu dom!Lutek

płeć: pies
wiek: 2 lata 2 miesiące
rasa: mieszaniec

miasto: Gdańsk

sterylizacja: tak
szczepienia: tak
odrobaczenie: nie

opis:
Roczny lutek, kochający człowieka, pojętny i bezkonfliktowy psiak

zimny, chłodny, ponury, listopadowy dzień. W pewnej chwili otrzymujemy sygnał od mieszkańca okolicy czarnej dąbrówki, że w lesie ktoś najprawdopodobniej porzucił dwa psy. Reakcja była natychmiastowa: jedziemy ratować psiaki! W ten sposób pojechaliśmy w okolice gdzie psy były widziane ostatni raz. Na miejscu ujrzeliśmy dwa biedne, zmarźnięte i przemoknięte psie bidy. Psiaki bardzo przestraszone, jeden z nich niepewnie do nas podszedł, mamy go! Niestety drugi psiak przerażony całą sytuacją uciekł w głąb lasu, w końcu po długich poszukiwaniach, nie udało się go odnaleźć do dnia dzisiejszego, ale najważniejsze jest to że mamy uratowanego chociaż jednego psiaka, ale aż jedno więcej istnienie będzie szczęśliwe. Obecnie psiak przebywa w azylu gminnym w czarnej dąbrówce. Teraz możemy szukać psu odpowiedzialnego, kochającego i troskliwego domu. Psiak ma około roku nazwałyśmy go lutek w stosunku do człowieka nie wykazuje najmniejszej agresji a wręcz, uwielbia kontakt z człowiekiem, jest bardzo przyjaźnie nastawiony do innych psów. Lutek kocha zabawę i spędzanie czasu ze swoim opiekunem, a szczególnie przytulanie i głaskanie. Uczy się chodzić na smyczy i całkiem dobrze mu to wychodzi. Jest młodym i pojętnym, dlatego szybko nauczyłby się jakie zasady panują w domu. Prawdopodobnie miał dom i albo komuś zginął, albo ktoś w najgorszym przypadku się go po prostu pozbył. Psiak może zamieszkać w mieszkaniu jak i w domu z ogrodem. Ten kto adoptuje lutka na pewno zyska wspaniałego i wiernego towarzysza do końca życia. Jeśli pokocha to całą sobą. Nie wydajemy psów na łańcuch. Warunkiem adopcji jest wizyta pa oraz podpisanie umowy adopcyjnej.

kontakt:
Jeżeli chcesz dać mu dobry dom, taki na zawsze, prosimy o kontakt telefoniczny 663 541 408 lub 785 218 393.

Happy Dog Pure, 6 x 400 g - Dziczyzna

49.80

Torba transportowa Easy Go - Rozm. S: dł. x szer. x wys.: 48 x 41 x 41 cm

99.80

Royal Canin Veterinary Diet - Calm - 2 x 4 kg

235.80

Megapakiet Wolf of Wilderness Adult, 24 x 400 g - 4 różne smaki

129.80

rasa zwierzęcia podana w ogłoszeniu może nie zgadzać się w 100% z uznanym wzorcem rasy - należy ją traktować raczej jako: rasowy lub z dominującą domieszką danej rasy

w ogłoszeniu podano przybliżony wiek zwierzęcia - w większości wypadków nie da się go ustalić dokładnie

Uwaga: podany adres służy wyłącznie do korespondencji prywatnej, w szczególności nie życzymy sobie otrzymywać na niego reklam, ofert oraz innych przesyłek masowych. Wysyłając na ten adres tego rodzaju przesyłki zgadzasz się na umieszczenie twoich adresów na wszystkich możliwych czarnych listach oraz blokowanie ich zawsze i wszędzie. Wysyłając list na ten adres automatycznie zgadzasz się na jego ewentualną publikację.

weterynarz