wróć

psy do adopcji

  nastpna_strona nastpna_strona
Janko i jessi
Janko i jessiJanko i jessiJanko i jessiJanko i jessiJanko i jessi
Kliknij, Janko i jessi może znaleźć dzięki temu dom!Janko i jessi

płeć: pies
wiek: 9 lat 1 miesiąc
rasa: mieszaniec

miasto: Kraków

sterylizacja: tak
szczepienia: tak
odrobaczenie: nie

opis:
Janko i jessi to dwa niepierwszej już młodości psiaki, które połączył bardzo mocno pobyt w krzesimowskim schronisku. Wszędzie razem, wszędzie obok siebie. Skupione jedno na drugim i uzupełniające się nawzajem. Dobre, pokorne, wpatrzone w człowieka jak w obrazek. Po kilku latach w schronisku chłoną jego obecność jak gąbka. Może już niemłode, bo ok. 8 letnie, ale z sercami do kochania jak u szczeniaka. Na pierwszy rzut oka widać tą łączącą ich nierozerwalną nić uczucia. Przez szacunek dla tej psiej przyjaźni nie możemy ich rozdzielić, dlatego szukamy dla nich jednego, dobrego domu, gdzie mogliby w poczuciu bezpieczeństwa nadrobić stracone lata. Psy przebywają pod opieką fundacji człowiek dla zwierząt. Są zaszczepione, wykastrowane i wysterylizowane. Warunkiem adopcji jest podpisanie umowy adopcyjnej.

kontakt:
Kontakt w sprawie adopcji 783 553 197 Fundacja Człowiek dla Zwierząt

Trixie szprotki suszone - 800 g

49.80

Chewies Korzeń do gryzienia - L

54.80

Dwupak Lukullus, 2 x 15 kg - Junior Kurczak i łosoś z Morza Północnego

319.80

Rocco Menu, 6 x 400 g - Wołowina z warzywami i ryżem

19.80

rasa zwierzęcia podana w ogłoszeniu może nie zgadzać się w 100% z uznanym wzorcem rasy - należy ją traktować raczej jako: rasowy lub z dominującą domieszką danej rasy

w ogłoszeniu podano przybliżony wiek zwierzęcia - w większości wypadków nie da się go ustalić dokładnie

Uwaga: podany adres służy wyłącznie do korespondencji prywatnej, w szczególności nie życzymy sobie otrzymywać na niego reklam, ofert oraz innych przesyłek masowych. Wysyłając na ten adres tego rodzaju przesyłki zgadzasz się na umieszczenie twoich adresów na wszystkich możliwych czarnych listach oraz blokowanie ich zawsze i wszędzie. Wysyłając list na ten adres automatycznie zgadzasz się na jego ewentualną publikację.

weterynarz