wróć

psy do adopcji

  nastpna_strona nastpna_strona
Guinness
GuinnessGuinnessGuinnessGuinnessGuinness
Kliknij, Guinness może znaleźć dzięki temu dom!Guinness

płeć: pies
wiek: 3 lata 2 miesiące
rasa: mieszaniec

miasto: Wrocław

sterylizacja: nie
szczepienia: nie
odrobaczenie: nie

opis:
Guinness jest dużym psem w typie owczarka niemieckiego z klapniętym uchem. Jest dosyć chudy, ale to kwestia czasu. W miejscu gdzie obecnie przebywa nabierze masy mięśniowej i ciała i wtedy należy się spodziewać, że będzie silnym, mocnym psem. Guinness już jest w domu tymczasowym! Będzie tu miał dużo ruchu, zabawy, socjalizacji i nauki, no i oczywiście dużo miłości! Poprzeczka podniesiona wysoko - teraz przyszły opiekun musi spełniać wysokie standardy - biegi w srebrnej górze, w pięknym otoczeniu i super towarzystwie nie mogą być zamienione na krótkie spacery wokół bloku. Jakiego domu szukamy dla guinnessa? Sportowego - bo pies ma bardzo dużo energi i mega warunki. Kochającego - bo guinness potrzebuje dużo miłości, ciepła i bezpieczeństwa. Świadomego - który nigdy nie porzuci swojego przyjaciela i który będzie z nim na dobre i na złe. Guinness przebywa w srebrnej górze( woj. Dolnośląskie) i uczy się dobrego, wspaniałego życia z ludźmi. Guinness dogaduje się z innymi psami.

kontakt:
Kontakt w sprawie adopcji: Małgosia 664923311

Dwupak Purina Pro Plan - Medium & Large Adult 7+ Optiage, kurczak i ryż, 2 x 14 kg

314.80

Applaws Puppy Large Breed, kurczak - 15 kg

239.80

proCani Menu Senior pakiet mieszany - 40 x 200 g

219.80

Korzystny pakiet Hills Canine, 12 x 370 g - Adult Light, Kurczak

72.80

rasa zwierzęcia podana w ogłoszeniu może nie zgadzać się w 100% z uznanym wzorcem rasy - należy ją traktować raczej jako: rasowy lub z dominującą domieszką danej rasy

w ogłoszeniu podano przybliżony wiek zwierzęcia - w większości wypadków nie da się go ustalić dokładnie

Uwaga: podany adres służy wyłącznie do korespondencji prywatnej, w szczególności nie życzymy sobie otrzymywać na niego reklam, ofert oraz innych przesyłek masowych. Wysyłając na ten adres tego rodzaju przesyłki zgadzasz się na umieszczenie twoich adresów na wszystkich możliwych czarnych listach oraz blokowanie ich zawsze i wszędzie. Wysyłając list na ten adres automatycznie zgadzasz się na jego ewentualną publikację.

weterynarz