wróć

psy do adopcji

  nastpna_strona nastpna_strona
Cygan
CyganCyganCyganCyganCygan
Kliknij, Cygan może znaleźć dzięki temu dom!Cygan

płeć: pies
wiek: 7 lat 2 miesiące
rasa: mieszaniec

miasto: Warszawa

sterylizacja: nie
szczepienia: nie
odrobaczenie: nie

opis:
Zwyczajnie nadzwyczajny cygan, najkochańszy pies świata! Cygan to pies zarówno niezwykły, jak i zwykły. Wygląda przeciętnie. Ma ok 40-45 cm w kłębie. Jest 6 letnim czarnym samcem z białym krawatem. Za to serce ma nieprzeciętnie ogromne i pełne miłości. Kocha każdego człowieka bezwarunkowo, wpatrzony w niego, jak w obrazek, ufny i cierpliwy. Nie wykazuje agresji do ludzi i zwierząt. Jest wręcz idealnym towarzyszem dla obu tych ?grup?. W domu nie stwarza żadnych problemów. Cygan to pies odpowiedni zarówno dla ludzi spokojnych, jak i trochę bardziej aktywnych. Ma pokręcone losy, nie do pozazdroszczenia. Kiedy błąkał się samotny, wyrzucony przez kogoś na ulicę, przygarnęła go pewna starsza pani o gołębim sercu. Było już dobrze i bezpiecznie, ciepłe spanie i pełna micha. Ale pani przygarnęła w ten sposób wiele psów? i pewnego dnia przestała sobie radzić z opieką nad nimi. I tak cygan trafił do fundacji. W domu jest cichutki jak mysz pod miotła ? oby tylko nikomu nie przyszło do głowy go wyrzucić? cygan z niewyobrażalnymi wręcz pokładami cierpliwości znosi każdego nowego towarzysza spacerów i zabaw, nawet tego najbardziej niesfornego i "wujkuje" mu. Takich kumpli miał już wielu i każdy z nich doczekał się już swojej kanapy. Tylko nie kochany cygan ???? cygan z tą samą cierpliwością (no może trochę mniejszą) oczekuje chociaż odrobinę większego zainteresowania ze strony człowieka niż trzymanie smyczy i wstawienie miski z jedzeniem do jego klatki. Tak naprawdę "obcym" ludziom w ogóle się nie narzuca, ale gdy widzi stałe opiekunki lub mnie, opiera się o nad swoimi łapkami i prosi o chwilę pieszczot. Za każdym razem łamie mi tym serce, gdyż przy nawale obowiązków w fundacji, mam niewiele czasu dla niego. Ale cygan jest tak kochany, że to rozumie. Bez protestów wchodzi do swojej klatki i czeka z nadzieją na kolejny spacer.

kontakt:
Tel. 510 251 175

Terra Canis, 6 x 400 g - Jagnię z cukinią, prosem i koperkiem

72.80

Fortan Pielęgnacja zębów - 50 ml

25.80

Luposan Środek przeciw kleszczom - 1200 g

119.80

Dwupak Happy Dog Supreme - Nowa Zelandia, 2 x 12,5 kg

329.80

rasa zwierzęcia podana w ogłoszeniu może nie zgadzać się w 100% z uznanym wzorcem rasy - należy ją traktować raczej jako: rasowy lub z dominującą domieszką danej rasy

w ogłoszeniu podano przybliżony wiek zwierzęcia - w większości wypadków nie da się go ustalić dokładnie

Uwaga: podany adres służy wyłącznie do korespondencji prywatnej, w szczególności nie życzymy sobie otrzymywać na niego reklam, ofert oraz innych przesyłek masowych. Wysyłając na ten adres tego rodzaju przesyłki zgadzasz się na umieszczenie twoich adresów na wszystkich możliwych czarnych listach oraz blokowanie ich zawsze i wszędzie. Wysyłając list na ten adres automatycznie zgadzasz się na jego ewentualną publikację.

weterynarz