wróć

koty do adopcji

  nastpna_strona nastpna_strona
Olaf
OlafOlafOlafOlafOlaf
Kliknij, Olaf może znaleźć dzięki temu dom!Olaf

płeć: kocur
wiek: 1 rok 8 miesięcy
rasa: europejski

miasto: Warszawa

sterylizacja: nie
szczepienia: tak
odrobaczenie: nie

opis:
Na pierwszy rzut oka najspokojniejszy z rodzeństwa, przy pierwszym kontakcie nieco nieśmiały. Zaniepokojony np kiedy ktoś nowy przyjdzie w odwiedziny czasem stara się uciekać i z bezpiecznej odległości obserwuje przybysza. Prawdopodobnie jest to spowodowane faktem, że nie widzi na jedno oczko. Wystarczy go jednak wziąć na ręce i pomiziać, a szybko cały będzie twój :) kiedy czuje się swobodnie, chętnie się bawi z innymi kotami ? uprawia zapasy, gania za zabawkami i biega, często gadając przy tym jak nakręcony :) (czym zawsze doprowadza swoją opiekunkę do śmiechu ;)) jak cała trójka rodzeństwa jest bardzo ?rozmruczanym? wielkim przytulasem. Lubi się być blisko, dotyk człowieka sprawia mu wyraźną przyjemność, wywraca się brzuchem do góry i czeka na pieszczoty, ugniata wtedy nawet powietrze. Lubi też przesiadywać na kolankach, często przychodzi aby się w nie wpasować. Rozczula każdego, kto go pozna :)

kontakt:
* * *

Pakiet GranataPet DeliCatessen, 12 x 400 g - Łosoś z owocami morza

94.80

Schmusy Nature w puszkach, 6 x 190 g - Indyk, królik i ryż

16.80

Sheba Cuisine, 6 x 85 g - Cuisine, królik w sosie

12.80

Multi-Scratch mata do drapania - Dł. x szer. x wys.: 47 x 12 x 5 cm, motyle

9.80

rasa zwierzęcia podana w ogłoszeniu może nie zgadzać się w 100% z uznanym wzorcem rasy - należy ją traktować raczej jako: rasowy lub z dominującą domieszką danej rasy

w ogłoszeniu podano przybliżony wiek zwierzęcia - w większości wypadków nie da się go ustalić dokładnie

Uwaga: podany adres służy wyłącznie do korespondencji prywatnej, w szczególności nie życzymy sobie otrzymywać na niego reklam, ofert oraz innych przesyłek masowych. Wysyłając na ten adres tego rodzaju przesyłki zgadzasz się na umieszczenie twoich adresów na wszystkich możliwych czarnych listach oraz blokowanie ich zawsze i wszędzie. Wysyłając list na ten adres automatycznie zgadzasz się na jego ewentualną publikację.

weterynarz