wróć

koty do adopcji

  nastpna_strona nastpna_strona
Muszka
MuszkaMuszkaMuszkaMuszkaMuszka
Kliknij, Muszka może znaleźć dzięki temu dom!Muszka

płeć: kotka
wiek: 1 rok 8 miesięcy
rasa: europejski

miasto: Warszawa

sterylizacja: nie
szczepienia: tak
odrobaczenie: nie

opis:
Muszka ma ok. Pół roku. Została wyrzucona w polu z 6 innymi kociakami pod koniec wakacji. Kocięta były przerażone, dwa uciekły na drzewo skąd k. Musiał je ściągać gdy przyjechał na miejsce. 3 dzieciaków jest już w nowych domach, 1 niestety odszedł za tm :( muszka i jej 2 przyszywane siostry z którymi została znaleziona wciąż szukają domu. Dziewczynka jest dość nieśmiała, boi się obcych i potrzebuje chwili żeby się przekonać. Na znajomym terenie, gdzie czuje się pewnie następuje to szybko i jak tylko się ją pogłaszcze zaczyna się miziać :) w nowym miejscu potrzebuje więcej czasu i początkowo ucieka. To puchaty wulkan energii, uwielbia biegać i skakać, chętnie bawi się w gonitwy i zapasy z przyszywanymi siostrami :)
bardzo lubi zabawy z piłeczką i innymi zabawkami. Lubi eksplorować przestrzeń i nie ma dla niej miejsc nie do zdobycia ;)

niestety koteczka ma przepuklinę pępkową, która będzie musiała zostać usunięta przy okazji sterylizacji. Odpchlona, odrobaczona, zaszczepiona, testy fiv/felv ujemne.

kontakt:
* * *

Royal Canin British Shorthair Adult - 400 g

17.80

MAC?s Cat karma dla kota, 6 x 400 g - Wołowina

35.80

10 kg Sanabelle + przysmak Sanabelle, 1 x 55 g gratis! - Adult, kurczak

109.80

Applaws Adult z owocami morza i łososiem - 2 x 6 kg

289.80

rasa zwierzęcia podana w ogłoszeniu może nie zgadzać się w 100% z uznanym wzorcem rasy - należy ją traktować raczej jako: rasowy lub z dominującą domieszką danej rasy

w ogłoszeniu podano przybliżony wiek zwierzęcia - w większości wypadków nie da się go ustalić dokładnie

Uwaga: podany adres służy wyłącznie do korespondencji prywatnej, w szczególności nie życzymy sobie otrzymywać na niego reklam, ofert oraz innych przesyłek masowych. Wysyłając na ten adres tego rodzaju przesyłki zgadzasz się na umieszczenie twoich adresów na wszystkich możliwych czarnych listach oraz blokowanie ich zawsze i wszędzie. Wysyłając list na ten adres automatycznie zgadzasz się na jego ewentualną publikację.

weterynarz