wróć

psy do adopcji

  nastpna_strona nastpna_strona
Pimpuś
PimpuśPimpuśPimpuśPimpuśPimpuś
Kliknij, Pimpuś może znaleźć dzięki temu dom!Pimpuś

płeć: pies
wiek: 4 lata 2 miesiące
rasa: mieszaniec

miasto: Warszawa

sterylizacja: nie
szczepienia: nie
odrobaczenie: nie

opis:
Młody, bardzo grzeczny i kochany terierkowaty pimpuś! Pimpuś to młody 3 letni energiczny pies w typie teriera. Jest zdrowy i wykastrowany. Uwielbia zabawy i pieszczoty. Dobrze dogaduje się z innymi psami, lubi kontakt z dziećmi. W domu zachowuje się idealnie, zachowuje czystość, bez problemu może zostawać sam w domu. Pimpek bardzo mało szczeka. Za to uwielbia spać i bawić się piłką. Nie sprawia problemów podczas jazdy samochodem. To super psiak!

kontakt:
Numer kontaktowy 516 153 969

Kong Piłka Tenisowa z piszczałką - L, 2 szt.

17.80

Royal Canin Mobility C2P+ - 12 kg

229.80

Dwupak Fitmin Program, 2 x 15 kg - Medium Light

264.80

NEEWA smycz elastyczna - L

69.80

rasa zwierzęcia podana w ogłoszeniu może nie zgadzać się w 100% z uznanym wzorcem rasy - należy ją traktować raczej jako: rasowy lub z dominującą domieszką danej rasy

w ogłoszeniu podano przybliżony wiek zwierzęcia - w większości wypadków nie da się go ustalić dokładnie

Uwaga: podany adres służy wyłącznie do korespondencji prywatnej, w szczególności nie życzymy sobie otrzymywać na niego reklam, ofert oraz innych przesyłek masowych. Wysyłając na ten adres tego rodzaju przesyłki zgadzasz się na umieszczenie twoich adresów na wszystkich możliwych czarnych listach oraz blokowanie ich zawsze i wszędzie. Wysyłając list na ten adres automatycznie zgadzasz się na jego ewentualną publikację.

weterynarz