wróć

psy do adopcji

  nastpna_strona nastpna_strona
Milan
MilanMilanMilanMilanMilan
Kliknij, Milan może znaleźć dzięki temu dom!Milan

płeć: pies
wiek: 6 lat 2 miesiące
rasa: mieszaniec

miasto: Bydgoszcz

sterylizacja: tak
szczepienia: tak
odrobaczenie: nie

opis:
Milan to większy średniak, przypominający trochę owczarka. W bydgoskim schronisku przebywa już po raz drugi. Adoptowano go od nas, jednak wrócił z powodu lęku separacyjnego. Niszczy jak zostaje sam w domu, więc szuka osoby, która poświęci mu więcej czasu na pracę z nim. Milan jest towarzyski i miły. Był w mieszkaniu i szybko załapał, gdzie należy załatwiać swoje potrzeby. Podano też, że był przyjazny i miał dobry kontakt z dziećmi. Ma umiarkowanie aktywny charakter, więc powinien się sprawdzić w każdej rodzinie. Ma dobry kontakt z innymi psami. Milan jest po szczepieniach (komplet) i kastracji. Pytając o niego należy podać numer ewidencyjny: 6197/16.

kontakt:
kontakt w sprawie adopcji: vixit@poczta.onet.pl

Ortopedyczne legowisko , czworokątne - Dł. x szer. x wys.: 75 x 50 x 25 cm

169.80

Taste of the Wild Pacific Stream Canine, karma mokra - 12 x 374 g

99.80

Royal Canin Yorkshire Terrier Junior - 2 x 1,5 kg

89.80

Quick Pick worki na odchody w etui - 2 x 24 worki

5.80

rasa zwierzęcia podana w ogłoszeniu może nie zgadzać się w 100% z uznanym wzorcem rasy - należy ją traktować raczej jako: rasowy lub z dominującą domieszką danej rasy

w ogłoszeniu podano przybliżony wiek zwierzęcia - w większości wypadków nie da się go ustalić dokładnie

Uwaga: podany adres służy wyłącznie do korespondencji prywatnej, w szczególności nie życzymy sobie otrzymywać na niego reklam, ofert oraz innych przesyłek masowych. Wysyłając na ten adres tego rodzaju przesyłki zgadzasz się na umieszczenie twoich adresów na wszystkich możliwych czarnych listach oraz blokowanie ich zawsze i wszędzie. Wysyłając list na ten adres automatycznie zgadzasz się na jego ewentualną publikację.

weterynarz