wróć

psy do adopcji

  nastpna_strona nastpna_strona
Anton
AntonAntonAntonAntonAnton
Kliknij, Anton może znaleźć dzięki temu dom!Anton

płeć: pies
wiek: 9 lat 2 miesiące
rasa: mieszaniec

miasto: Bydgoszcz

sterylizacja: tak
szczepienia: tak
odrobaczenie: nie

opis:
Anton to pies, który do bydgoskiego schroniska trafił 23 listopada, ponieważ został znaleziony na ulicy szajnochy. Osoba która go znalazła powiedziała, że pies cierpi na lęk separacyjny, więc w nowym domu trzeba będzie z nim popracować nad tym problemem. Anton jest towarzyski, kontaktowy i energiczny. Z psami kontakt ma dobry. W schronisku został zaszczepiony (komplet szczepień) i wykastrowany. Pytając o antona należy podać jego numer ewidencyjny: 837/16.

kontakt:
kontakt w sprawie adopcji: vixit@poczta.onet.pl

Trixie Dropsy mleczne - 3 x 350 g

27.80

Royal Canin Veterinary Diet - Renal RF 14 - 7 kg

159.80

Piłka Meteor Nite Ize LED - ? 6

59.80

Żwacz jagnięcy - 500 g

24.80

rasa zwierzęcia podana w ogłoszeniu może nie zgadzać się w 100% z uznanym wzorcem rasy - należy ją traktować raczej jako: rasowy lub z dominującą domieszką danej rasy

w ogłoszeniu podano przybliżony wiek zwierzęcia - w większości wypadków nie da się go ustalić dokładnie

Uwaga: podany adres służy wyłącznie do korespondencji prywatnej, w szczególności nie życzymy sobie otrzymywać na niego reklam, ofert oraz innych przesyłek masowych. Wysyłając na ten adres tego rodzaju przesyłki zgadzasz się na umieszczenie twoich adresów na wszystkich możliwych czarnych listach oraz blokowanie ich zawsze i wszędzie. Wysyłając list na ten adres automatycznie zgadzasz się na jego ewentualną publikację.

weterynarz