wróć

koty do adopcji

  nastpna_strona nastpna_strona
Romek
RomekRomekRomekRomekRomek
Kliknij, Romek może znaleźć dzięki temu dom!Romek

płeć: kocur
wiek: 1 rok 9 miesięcy
rasa: europejski

miasto: Bielsko-Biała

sterylizacja: tak
szczepienia: tak
odrobaczenie: nie

opis:
Mały romek szuka najlepszego domu na świecie, kocurek ma ok. 8 mies. I zaznał już w swoim życiu bezdomności. Romuś jest bardzo wesołym, młodym przytulasem, jest czysty, grzecznie korzysta z kuwetki, ma ogromny apetyt i uwielbia zabawy w kocim i ludzkim towarzystwie. Często brudzi swój koci nosek bo czasem pobroi i podkopie kwiatka lub podkradnie coś pysznego ze stołu, lecz oprócz łobuzowania jest bardzo czuły, kocha spać pod kołderką :-)
romek jest pięknie umaszczony, na końcu długiego ogonka ma on biała kitkę i jedną czarno szarą skarpetkę na tylnej łapce:) uwielbia towarzystwo ludzi a nader wszystko kocha swoje przybrane kocie rodzeństwo, dlatego poszukujemy dla niego domu z przynajmniej jednym młodym kocim towarzyszem :-)z łatwością nawiązuje nowe kocie relacje:)
romek w swoim młodym życiu zaznał już bezdomności dlatego szuka kochającego domu na całe życie. Kocurek jest wysterylizowany, przed adopcją obowiązuje podpisanie umowy adopcyjnej. Kontakt w sprawie wesołego romka: 604-889-413

kontakt:
Kontakt w sprawie wesołego Romka: 604-889-413

Hills Feline Mature Adult 7+ Light, kurczak - 2 x 1,5 kg

95.80

Tigerino Canada żwirek dla kota - zapach pudru dziecięcego - 15 kg (ok. 14,9 l)

42.80

Zabawka Catnip Veggies - 2 sztuki

14.80

Bozita w galarecie, 1 x 370 g - Jagnięcina

4.80

rasa zwierzęcia podana w ogłoszeniu może nie zgadzać się w 100% z uznanym wzorcem rasy - należy ją traktować raczej jako: rasowy lub z dominującą domieszką danej rasy

w ogłoszeniu podano przybliżony wiek zwierzęcia - w większości wypadków nie da się go ustalić dokładnie

Uwaga: podany adres służy wyłącznie do korespondencji prywatnej, w szczególności nie życzymy sobie otrzymywać na niego reklam, ofert oraz innych przesyłek masowych. Wysyłając na ten adres tego rodzaju przesyłki zgadzasz się na umieszczenie twoich adresów na wszystkich możliwych czarnych listach oraz blokowanie ich zawsze i wszędzie. Wysyłając list na ten adres automatycznie zgadzasz się na jego ewentualną publikację.

weterynarz