wróć

koty do adopcji

  nastpna_strona nastpna_strona
Antonio
Antonio Antonio Antonio Antonio Antonio
Kliknij, Antonio może znaleźć dzięki temu dom!Antonio

płeć: kocur
wiek: 6 lat
rasa: europejski

miasto: Łódź

sterylizacja: tak
szczepienia: tak
odrobaczenie: nie

opis:
Antonio to kocur, który trzy lata temu stracił swój bezpieczny domowy azyl i został wyrzucony jak zużyta rzecz na działki w rosanowie. Tam dołączył do stada dokarmianych przez dobrą duszę kotów. Zadomowił się w miejscu, które jednak prawdziwym domem nie jest i nigdy nie będzie. Mimo takich życiowych perypetii nie jest dzikim kotem, a wręcz przeciwnie, lgnie do człowieka. Bardzo lubił przesiadywać w altance swojej karmicielki, za nic nie chciał wychodzić. Strasznie nie lubi zimna. Właśnie z tego powodu obecnie przebywa w fundacji. W lecznicy przeszedł zabieg sanacji jamy ustnej i miał zrobione badania, które wykazały, że jest zdrowy. Jedynym jego problemem jest tusza. Jest otyły i dlatego koniecznie trzeba go odchudzić ze względów zdrowotnych. Od zawsze był grubasem, bo wyjadał wszystkim kotom z misek. Jednak w warunkach, w jakich przebywał, dieta odchudzająca nie była możliwa do zastosowania. Jest niezłym pasibrzuchem, więc przyszły właściciel będzie musiał stale kontrolować jego dietę. Antoś ma ok. 5-6 lat. Jest wykastrowany, zaszczepiony i odrobaczony. Nie wymaga leczenia, a jedynie odchudzania. Dobrze dogaduje się z innymi kotami. Lubi się lenić, dlatego często można go zastać w pozycji leżącej. Chce być miziany i chętnie wchodzi na kolana. To oswojony kocurek, który nie powinien już dłużej tułać się po działkach, zwłaszcza teraz, gdy pogoda nie zachęca do przebywania na dworze. Z utęsknieniem wypatruje swojego domu, w którym znajdzie prawdziwą kocio-ludzką miłość. Warunkiem adopcji jest podpisanie umowy adopcyjnej. Jeśli chcesz przygarnąć dużo kociego ciałka i nie boisz się wyzwania, jakim jest dieta odchudzająca (a na pewno kota łatwiej odchudzić niż siebie?), to nie wahaj się.

kontakt:
Kontakt w sprawie adopcji: adoptuj@przytulkota.pl, Agnieszka 604268143.

Felix Sensations w galarecie, 24 x 100 g - Rybna różnorodność

29.80

Korzystny pakiet Herrmanns Bio-Mięso, 12 x 400 g - Kurczak

85.80

Megapakiet Miamor Feine Filets w puszkach, 12 x 185 g - Tuńczyk z ryżem

56.80

Felisept Home Comfort dyfuzor - 2 flakoniki 30 ml (bez dyfuzora)

104.80

rasa zwierzęcia podana w ogłoszeniu może nie zgadzać się w 100% z uznanym wzorcem rasy - należy ją traktować raczej jako: rasowy lub z dominującą domieszką danej rasy

w ogłoszeniu podano przybliżony wiek zwierzęcia - w większości wypadków nie da się go ustalić dokładnie

Uwaga: podany adres służy wyłącznie do korespondencji prywatnej, w szczególności nie życzymy sobie otrzymywać na niego reklam, ofert oraz innych przesyłek masowych. Wysyłając na ten adres tego rodzaju przesyłki zgadzasz się na umieszczenie twoich adresów na wszystkich możliwych czarnych listach oraz blokowanie ich zawsze i wszędzie. Wysyłając list na ten adres automatycznie zgadzasz się na jego ewentualną publikację.

weterynarz