koty do adopcji, psy do adopcji - adopcja zwierząt z całej Polski  
nowe konto zaloguj
reklama konto pomoc artykuły forum kontakt
 
wróć

psy do adopcji

  następna_strona następna_strona
Zonka
ZonkaZonka
adopcja dodana przez osobę prywatną
redakcja strony nie bierze odpowiedzialności za treść ogłoszenia
 
reklama
polecamy
zapamietaj
imię: Zonka 11920 | 13-08-2008
płeć: suka
wiek: 3 lata 7 miesięcy
rasa: amstaf
miasto: Poznań
 
sterylizacja: tak
szczepienia: tak
odrobaczenie: tak
 
charakter i opis:
 
AST Fundacja na Rzecz Zwierząt Niechcianych prosi o pomoc dla suni amstaffki o imieniu ZONKA.

ZONKA jest wysterylizowaną, łagodną amstaffką.
Od miesięcy ludzie widzieli ją w jednej z dzielnic Warszawy  zawsze bez Pana. A Pana miała& Był nim człowiek z marginesu społecznego, który puszczał ją samopas.

Zonka została zabrana pod opiekę fundacji. Obecnie jest gotowa do adopcji.

Zonka jest psem domowym, łagodnym do ludzi, niestety nie toleruje innych zwierząt.

Zonka przebywa w Poznaniu.

Fundacja zastrzega sobie prawo skontrolowania warunków oferowanych psu przed i po adopcji. Wymogiem adopcji jest podpisanie umowy adopcyjnej.
 
kontakt:
 
W sprawie adopcji prosimy o kontakt: 0501 797 018 adopcjebullowatych@wp.pl * * *
 
 
   
rasa zwierzęcia podana w ogłoszeniu może nie zgadzać się w 100% z uznanym wzorcem rasy - należy ją traktować raczej jako: rasowy lub z dominującą domieszką danej rasy
 
w ogłoszeniu podano przybliżony wiek zwierzęcia - w większości wypadków nie da się go ustalić dokładnie
 
Uwaga: podany adres służy wyłącznie do korespondencji prywatnej, w szczególności nie życzymy sobie otrzymywać na niego reklam, ofert oraz innych przesyłek masowych. Wysyłając na ten adres tego rodzaju przesyłki zgadzasz się na umieszczenie twoich adresów na wszystkich możliwych czarnych listach oraz blokowanie ich zawsze i wszędzie. Wysyłając list na ten adres automatycznie zgadzasz się na jego ewentualną publikację.