identyfikator dla psa

Ludwiś 1939

Kocur

4 lata

europejski

Warszawa

Dodano: 2018-03-24 07:57

Dodany przez: Osoba prywatna

Opis zwierzaka

Ludwiś to idealny przyjaciel dla innego kota oraz opiekuna, jest łagodny, niedominujący, wesoły, wychowany w kocim towarzystwie. zachęci do zabawy znudzonego jedynaka i chętnie się przytuli przy odpoczynku.
ludwiś to śliczny 8-miesięczny czarnulek o lśniącej jedwabnej sierści. jest najspokojniejszy i najbardziej przytulaśny z rodzeństwa. nie rozrabia i nie szaleje z nadmiaru energii. jest już wykastrowany, ale nadal pozostaje kocim dzieckiem, które chce się bawić i potrzebuje dużo ciepła i czułości. ludwiś przebywa w domu tymczasowym ze swoją mamą, siostrą i braćmi, a także starszymi kotami-rezydentami. ze wszystkimi żyje w idealnej zgodzie. ludwisia nie da się nie lubić. to słodkie stworzonko, które chętnie poddaje się głaskom, mrucząc przy tym rozkosznie, a bardzo miło jest głaskać jego piękne, kruczoczarne futerko. to efekt dobrego karmienia, a także dostępu do świeżego powietrza. ludwiś uwielbia przebywać na osiatkowanym balkonie, jeśli jest ciepło. podobnie jak reszta jego rodzeństwa jest kotkiem łagodnym, zupełnie pozbawionym agresji. pięknie korzysta z kuwetki i drapaka. ludwiś jest pieszczochem, sam doprasza się pieszczot. lubi być na rękach, patrzy na opiekunkę swoimi pięknymi, brązowo-bursztynowymi oczkami. w nocy kładzie się na kołdrze w nogach łóżka i śpi smacznie, mając poczucie bezpieczeństwa. ludwiś czuje, że niczego mu nie brakuje, ma pełne miseczki dobrego jedzonka, mnóstwo zabawek, wokół siebie miłe koty i miłość swojej tymczasowej opiekunki. po posiłku może pospać sobie na czystych i miękkich posłankach, czego może więcej pragnąć? na pewno domu, takiego już na zawsze, bezpiecznego, w którym zamieszka z innym kotem. ludwiś bowiem nie może być kocim jedynakiem. chętnie zamieszkałby ze swoją siostrzyczką, cudną szylkretką lolą, już wysterylizowaną, lub jednym z braci pingwinków. kotek został już trzykrotnie odrobaczony, zaszczepiony, wykastrowany, co jest zapisane w jego książeczce zdrowia.
szuka domu z kocim towarzystwem, domu bezpiecznego w bloku, z zabezpieczonym balkonem/oknami. kot nie wychodzi na zewnątrz i nie bierzemy pod uwagę domów z ogrodem.
ludwiś jest w domu tymczasowym w małym mieście, ale zapewniamy transport do warszawy lub do łodzi.
proszę o kontakt telefoniczny, 609 559 862.

Kontakt

609 559 862

identyfikator vetid
//