identyfikator dla psa

Johnny 1940

Kocur

3 lata

europejski

Warszawa

Dodano: 2018-03-24 08:00

Dodany przez: Osoba prywatna

Opis zwierzaka

Johnny to śliczny kocurek o złotych oczach, elegant w czarnym fraku z białym gorsem.
ma około 7 miesięcy. chociaż start w życie miał niełatwy, to wyrósł na zdrowego i bystrego młodzieńca. wszędzie go pełno, we wszystko musi wsadzić swój czarny nos. johnny jest wielkim
miłośnikiem spadających kropel wody. zauważy wszystko, co się wokół dzieje, za swoją opiekunką chodzi po domu krok w krok.
johnny uwielbia towarzystwo innych kotów. ze swoimi siostrami felą i zulą pięknie się bawi. co chwila uprawiają zapasy i wyścigi z przeszkodami. potem przytuleni mocno ładują akumulatory przed następną rundą zabaw. sam też się świetni bawi wędką, myszkami, piłkami.
kocurek jest słodki jak czekolada i ma naturę uwodziciela. chce być zawsze blisko swojej zastępczej ludzkiej mamusi, najlepiej na jej kolanach. potrafi też mrucząc głośno czule zaglądać jej w oczy. cóż
poradzić, taki z niego czaruś! w stosunku do obcych jest nieśmiały, ale wystarczy, że zaświeci się laserkiem lub zamach wędką i już się go ma. będzie szalał do upadłego.
kocurek jest odrobaczony, zaszczepiony i wykastrowany. ma książeczkę zdrowia. wzorowo korzysta z kuwety.
szuka troskliwych opiekunów, którzy zapewnią dobrą opiekę i bezpieczeństwo (zabezpieczenie balkonu/okien). doradzimy w kwestii zabezpieczeń.
domy z ogrodem i możliwością wypuszczania kotów są wykluczone.
osoby gotowe przygarnąć chłopaka proszę o kontakt telefoniczny, 600 822 488.

Kontakt

600 822 488

identyfikator vetid
//