identyfikator dla psa

Felicja 1941

Kotka

3 lata

europejski

Warszawa

Dodano: 2018-03-24 08:06

Dodany przez: Osoba prywatna

Opis zwierzaka

Fela to młodziutka, delikatna i wrażliwa czarna koteczka. taka kocia księżniczka. bardzo potrzebuje czułości, uwielbia głaskanie. jeśli miejsce na kolanach opiekuna jest zajęte przez jej bardziej przebojowe rodzeństwo, to przysuwa się bliziutko, żeby się chociaż przytulić. włącza wtedy funkcję głośnego mruczenia. najbardziej lubi się bawić z siostrzyczką zulą lub bratem johnnym. felunia to wcielenie łagodności. nawet w najbardziej emocjonującej zabawie nie wyciąga pazurków. w stosunku do obcych jest trochę nieufna, ale można ją do siebie przekonać wędką z piórkami.
felicja znaczy łaskawa i szczęśliwa. felunia już jest łaskawa i mam nadzieję, że będzie szczęśliwa. szukam jej najlepszego domku na świecie, który doceni jej urodę i subtelny charakter. prawe oczko ma zamglone po przebytej infekcji. fela widzi na to oko, nie wymaga ono leczenia.
koteczka jest odrobaczona, zaszczepiona i wysterylizowana.
fela szuka troskliwego domu (w bloku) z zabezpieczonym balkonem/oknami. doradzę w kwestii zabezpieczeń. przebywa w domu tymczasowym, gdzie można ją poznać osobiście.
proszę o kontakt telefoniczny, 600 822 488.

Kontakt

600 822 488

identyfikator vetid
//