identyfikator dla psa

Kapitan 1942

Kocur

6 lat

europejski

Warszawa

Dodano: 2018-03-24 08:08

Dodany przez: Osoba prywatna

Opis zwierzaka

Kapitan przyjechał ze mną do warszawy jako żywa pamiątka znad morza. nie miałam sumienia zostawić go na zimę w miejscu wyjątkowo nieprzyjaznym dla zwierząt. mój dom jest dla niego domem tymczasowym. kapitan szuka pilnie własnej przystani, bo moje dorosłe koty nie są zbyt gościnne.
kapitan jest okazałym 4-5-letnim kocurkiem. jest bardzo spokojny, łagodny i niekłopotliwy. odzyskał utraconą beztroskę i potrafi się bawić kocimi zabawkami jak młody kociak. nie szaleje przy tym jak burza, bo jest dorosłym, statecznym kotem.
po trudach życia na wolności zasłużył na wygody i chętnie z nich korzysta. lubi się wyspać, dobrze zjeść i pobawić. pozwala się głaskać i brać na ręce. oczywiście byłby szczęśliwszy jako towarzysz opiekuna w spokojnym domu niż u mnie, skazany ciągle na towarzystwo kilku kotów jak on szukających domu.
wiadomo, nie jest kociakiem, ale nie jest też stary i ma nadzieję, że ktoś go pokocha. nie chce spędzić życia wśród rozrabiających kotów w kocim przedszkolu. jak każdy dorosły kot marzy o własnym spokojnym kącie i kochającym opiekunie tylko dla siebie.
kapitan jest już zadbanym facetem. przeszedł u mnie pełną obsługę weterynaryjną, w tym stomatologiczną, ma komplet badań. jest odrobaczony, zaszczepiony i wykastrowany. ma ujemne testy felv/fiv. bez wpadek korzysta z kuwety.
szuka dobrego domu jako koci jedynak, żeby w pełni korzystać z luksusu spokoju i beztroski. nie domaga się wypuszczania i szuka domu w bloku bez możliwości wychodzenia.
zapraszam do osobistego poznania kapitana. proszę o kontakt telefoniczny, 600 822 488.

Kontakt

600 822 488

identyfikator vetid
//