identyfikator dla psa

Kaja 2010

Kotka

3 lata

europejski

Warszawa

Dodano: 2018-03-27 10:29

Dodany przez: Osoba prywatna

Opis zwierzaka

Kaję można wyłącznie chwalić, po prostu nie ma słabych stron. jest piękną 1,5-roczną kolorową koteczką o równie pięknym charakterze. nowy opiekun zyska wielkiego pieszczocha, a jego kot - najmilszą przyjaciółkę.
kaja jest niesamowitą pieszczoszką, sama doprasza się o głaskanie. przy tym jest łagodna, spokojna, sympatyczna i grzeczna. nie robi spustoszenia w domu. do tego jest koteczką odważną i kontaktową, która wita gości w progu. nie boi się obcych osób i nowych sytuacji, powinna łatwo zaaklimatyzować się w nowym domu.
polecamy kaję do domu, w którym jest już miły kot potrzebujący towarzystwa. kaja kocha inne koty i ma z nimi wspaniałe relacje. marzymy o domu, w którym będzie miała kociego przyjaciela.
kaja ma też towarzystwo psów w domu tymczasowym, lubi psy i nie boi się ich.
koteczka jest jeszcze młoda i chętna do zabawy, lubi wszystkie kocie zabawki, a szczególnie bieganie za wędką.
jest po pełnej obsłudze weterynaryjnej, odrobaczona, zaszczepiona, wysterylizowana, ma testy felv/fiv. oczywiście korzysta z kuwety. używa drapaka.
szukamy dla kai wspaniałego bezpiecznego domu bez możliwości wypuszczania (w bloku). doradzimy, jak zabezpieczyć balkon/okna.
kotka jest w domu tymczasowym w małej miejscowości, ale pomożemy w transporcie do warszawy lub krakowa. proszę o kontakt telefoniczny, 696 267 125.

Kontakt

696267125

identyfikator vetid
//