identyfikator dla psa

Nami i Aki 2176

Kocur

3 lata

europejski

Kraków

Dodano: 2018-04-04 00:39

Dodany przez: Osoba prywatna

Opis zwierzaka

Nami ( z brewką nad prawym okiem) trafił do nas z siostrą, zarobaczone, chudziuteńkie kociaki z wzdętymi brzuszkami i zaropiałymi oczkami. Były na początku trochę nieśmiałe, ale Nami bardzo szybko przekonał się do ludzi. Teraz to niesamowity kot, jak tylko ktoś wchodzi, Nami od razu podbiega żeby się przywitać, czeka na pogłaskanie, przytulanie,czasem wchodzi na ręce, a innym razem woli żeby go jednak dopieszczać jak stoi na podłodze ;) Jest to kot, który nie boi się wcale psów, wręcz przeciwnie, podchodzi do nich, zaczepia do zabawy. Nie jest też płochliwy, nie boi się generalnie hałasów typu suszarka, odkurzacz. Jest ogromnie towarzyski w stosunku do innych kotów, uwielbia się z nimi bawić. Zdarza mu się wspinać po człowieku jak po drzewie :) Bywa że łzawią mu oczka, wtedy przez parę dni trzeba je zakrapiać i przemywać - wtedy problem przechodzi. Załatwia się ładnie do kuwety, nie wybrzydza w kwestii jedzenia. Szuka domku niewychodzącego :)

Aki- z kropeczką na nosie i bursztynowymi oczami. W zasadzie aktualny opis Akiego mógłby być kopią opisu Namiego. Odkąd siostrzyczka Namiego została adoptowana, chłopaki mieszkają razem, pokochali się miłością wzajemną, dlatego szukamy im domu w dwupaku. Jest to rozwiązanie dobre zarówno dla nich, jak i dla przyszłego właściciela, bo będąc razem Nami i Aki nie będą się nudzić pod nieobecność opiekuna :) Wystarczy spojrzeć na zdjęcia, jak mocno są ze sobą związani.
Wrócili ze wspólnej adopcji, co było związane z silną alergią opiekunki. Nie zmieniło to jednak zupełnie tego pozytywnego, pełnego wdzięczności i radości zachowania chłopaków :)

Odrobaczenie: tak
Szczepienie: tak
Kastracja: wkrótce
Czip: tak
Testy na choroby zakaźne: zdrowy

Kontakt

600 259 190 lub 531 788 371

identyfikator vetid
//