identyfikator dla psa

Teoś 3320

Kocur

2 lata

europejski

Warszawa

Dodano: 2018-10-03 17:26

Dodany przez: Osoba prywatna

Opis zwierzaka

Teoś to bursztynowy chłopaczek o złotym charakterze. Futerko ma jednokolorowe bez białych dodatków, co jest rzadkie u rudych kotów. Jest mięciutkie jak plusz, kocurek bardzo lubi szczotkowanie. Teoś ma 9-10 miesięcy, jest jeszcze dużym kocim dzieckiem.
Charakter ma ze złota, łagodny, radosny i przyjazny. Jest pieszczochem lgnącym do człowieka, mruczy słodko wdzięczny za mizianki. Ma świetny kontakt z opiekunką, ale nie boi się też dzieci i obcych osób. Na pewno bez problemu odnajdzie się w nowym domu, chętnie bawiłby się z dziećmi.
Jest młodym, wesołym kotkiem, lubi wszystkie kocie zabawki. Jest szczęśliwy, gdy może poskakać za wędką, bawi się torem z piłeczką. Lubi kartony, zarówno do spania, jak i podgryzania. Jest absolutnie łagodny, bez cienia agresji. Bardzo lubi inne koty, zachęca do zabawy kota opiekunki, ale to starszy leniwy kot, który ma swoje zwyczaje. Teoś marzy o kocim kumplu, przyjaznym i chętnym do wspólnej zabawy.
Teoś nie grymasi przy jedzeniu, lubi mięso oraz suchą i mokrą karmę. Wzorowo korzysta z kuwety.
Jest odrobaczony i wykastrowany, przed nim szczepienie i testy.
Kocurek szuka domu, w którym jest już miły młody kot potrzebujący towarzystwa, lub może być wydany w dwupaku z długowłosym czarnym kociakiem lub rocznym pingwinkiem. Nie bierzemy pod uwagę domów, w których byłby jedynym kotem.
Szuka domu w bloku z zabezpieczonym siatką balkonem/oknem. Doradzimy w kwestii zabezpieczeń. Zabezpieczenie balkonu/okien jest warunkiem adopcji Teosia.
Nie bierzemy pod uwagę domów z ogrodem.
Zapewniamy dowiezienie kocurka z domu tymczasowego do Warszawy lub Łodzi.
Proszę o kontakt telefoniczny, nie odpisuję na SMS-y. Tel. 696 267 125.

Kontakt

696 267 125

identyfikator vetid
//