identyfikator dla psa

Piksel 3322

Kocur

3 lata

europejski

Warszawa

Dodano: 2018-10-03 13:29

Dodany przez: Osoba prywatna

Opis zwierzaka

Pikselek to elegancki pingwinek, duże kocie dziecko, ma ok. roku. Razem z bratem i mamą przebywa w troskliwym domu tymczasowym. Koty są zadbane, zdrowe, po pełnej obsłudze weterynaryjnej. Cała rodzinka jest wyjątkowo łagodna, uległa, nie ma w nich cienia agresji w stosunku do ludzi i innych kotów.
Pikselek to mistrz kociej przyjaźni, byłby idealnym kumplem dla drugiego kota. Lubi się bawić i zachęci do zabawy znudzonego jedynaka. Jednocześnie nie ma ADHD, nie szaleje, nie niszczy mebli.
Piksel jest wyjątkowo towarzyskim kotkiem. Nawet nowego kota w domu wita bardzo przyjaźnie i próbuje się zakumplować. Jest przy tym niedominujący, niemęczący dla kotów. Lubi się przytulić do kotów. Na zdjęciach jest ze swoją mamą - czarną koteczką z białym żabocikiem. Kocia mama to młodziutka 1,5-roczna wesoła kotka.
Piksel ma też brata Mimka o podobnym umaszczeniu, tylko z białymi uszkami i szaliczkiem na czarnym płaszczyku. Ze wszystkimi kotami Piksel ma świetne relacje.
Może znaleźć dom, w którym jest już kotek potrzebujący przyjaciela. Może też być oddany w duecie z bratem, mamą lub innym kotkiem z domu tymczasowego, np. długowłosym kociakiem lub 9-mies. rudzielcem.
W stosunku do ludzi Piksel jest bardzo łagodny, absolutnie pozbawiony agresji. Jest uległy, łatwy w obsłudze. Bez protestów pozwala na obcięcie pazurków i inne zabiegi. Nigdy nie używa pazurków i ząbków w kontaktach z człowiekiem. Wzięty na ręce jest spokojny i grzeczny, lubi głaskanie.
Piksel jest zadbany, ma piękne lśniące futerko, przeszedł pełną obsługę weterynaryjną, jest odrobaczony, zaszczepiony, wykastrowany, nie jest nosicielem wirusów FeLV/FIV. Jest zdrowy, nie chorował. Korzysta wzorowo z kuwety, potrafi używać drapaczka.
Szuka domu z drugim kotkiem, bez możliwości wychodzenia, domu w bloku, z zabezpieczeniem balkonu/okna. Doradzę w kwestii zabezpieczeń.
Kotek jest w małym mieście, ale zapewniam transport do Warszawy lub Łodzi.
Proszę o kontakt telefoniczny, 609 559 862.

Kontakt

609 559 862

identyfikator vetid
//