identyfikator dla psa

Tadzio 3331

Kocur

4 lata

europejski

Warszawa

Dodano: 2018-10-03 18:42

Dodany przez: Osoba prywatna

Opis zwierzaka

Tadzio to młody, 2-3-letni kocurek. Złapany na kastrację okazał się delikatnym, łagodnym kotkiem, który zasługuje na własny kącik i miłość opiekuna.
Tadzio jest delikatnym wrażliwcem, nieśmiałkiem. Bardzo spokojny i grzeczny, nie rozrabia, nie niszczy mebli. Zazwyczaj śpi zwinięty w kłębek w wybranym kąciku, nie wadząc nikomu ;)
Jest niekłopotliwy, nie domaga się uwagi opiekuna. Sam nie prosi o pieszczoty, raczej się wycofuje, ale głaskany pokazuje, że sprawia mu to przyjemność i chce więcej. Nawet wystawia brzusio do głaskania. Jest zupełnie nieagresywny, jedyną jego obroną jest wycofanie się, zazwyczaj na wysoką półkę drapaka.
Tadzio przebywa w gronie innych kotów szukających domu, był zaprzyjaźniony z nieśmiałą koteczką, która właśnie znalazła nowych opiekunów. Często się trzymali razem, wzajemnie myli futerka. Tadzio lubi koty i na pewno zaprzyjaźniłby się z innym miłym, spokojnym kotem. Tadzio jest uległy w stosunku do kotów, unika konfliktów. Psów raczej się boi i unika.
Kocurek przeszedł pełną obsługę weterynaryjną, jest odrobaczony, zaszczepiony, wykastrowany, ma zrobione testy FeLV/FIV.
Szuka spokojnego domu (w bloku) i dorosłych opiekunów, którzy pokochają nieśmiałka i cierpliwie pozwolą mu się otworzyć i zaufać. Taki dom potrafi dokonać cudu, w nowym otoczeniu, bez stadka zwierząt koty często się otwierają i szukają bliskości człowieka. Może i Tadzio będzie miał takie szczęście?
Kocurek przebywa w małej miejscowości, ale pomożemy w dowiezieniu do Warszawy lub Krakowa. Nie bierzemy pod uwagę domów z ogrodem.
Proszę o kontakt telefoniczny, 698 427 893.


Kontakt

698427893

identyfikator vetid
//