identyfikator dla psa

Przytulaczek 2 3336

Kotka

3 lata

europejski

Warszawa

Dodano: 2018-10-03 12:38

Dodany przez: Osoba prywatna

Opis zwierzaka

Kociaki urodziły się na początku maja. Cała trójka jest podobna, trudna do rozróżnienia na pierwszy rzut oka. Wszystkie mają przedłużoną sierść, będą kotami z dłuższym włosem, trochę w typie norweskich leśnych, ale raczej nie będą dużymi kotami. Są piękne, ale jeszcze większą zaletą są ich przemiłe charaktery.
Do adopcji są dwie dziewczynki, Heidi i Stella oraz chłopaczek Fendi.
Nie oddaję kociąt na jedynaków w nowym domu. Preferowana adopcja dwójki rodzeństwa lub z innym kotem z domu tymczasowego, 9-mies. rudzielcem lub rocznym pingwinkiem. Adopcja jednego kociaka jest możliwa tylko przez opiekunów, którzy mają już kota potrzebującego towarzysza.
Kociaki jako maleństwa przyjechały ze wsi, gdzie próbowały sobie radzić bez mamy. Od początku były zupełnie oswojone, odważne i bardzo samodzielne. Absolutnie bezstresowe, zaradne i żywiołowe. Puchatki są radosne i skore do zabawy, przerywanej posiłkami i odpoczynkiem. Bawią się nawet same bez angażowania opiekuna, lubią wszystkie kocie zabawki, których mają bez liku: wędka, tory z piłeczkami, myszki, piłeczki. Noszą w pyszczkach kulki z folii, żonglują nimi.
Potrzebują pieszczot i przytulania, zarówno przez człowieka, jak i inne koty. Mruczą jak traktorki, głaskane na kolankach. Lubią spać w łóżku. Nie boją się ludzi, nie uciekają przed obcymi.
Zaprzyjaźniły się z dorosłymi kotami w domu. Jako dwupaczek polecamy dwie dziewczynki, które razem pięknie się bawią. Możliwa jest adopcja kociaka z rocznym pingwinkiem Mimkiem, który również szuka domu. Możliwy jest też duet z rudym 9-mies. kocurkiem o cudownym charakterze.
Kotki są odrobaczone i zaszczepione, są zdrowe, mają książeczki zdrowia. Próbnie zrobiony test FeLV/FIV. Pięknie korzystają z kuwety. Używają drapaka.
Szukają domów w bloku, koniecznie z zabezpieczonym balkonem/oknami. Jest to warunkiem adopcji. Doradzę w kwestii zabezpieczeń. Nie oddaję kotów do domów z ogrodem.
Kotki są w małym mieście, ale zapewniam dowiezienie do Warszawy i Łodzi.
Proszę o kontakt telefoniczny osoby, które mogą spełnić warunki adopcji. Nie odpisuję na SMSy. Tel. 696 267 125.


Kontakt

696 267 125

identyfikator vetid
//