identyfikator dla psa

Tofi 3423

Kocur

7 lat

europejski

Olsztyn

Dodano: 2018-10-12 02:24

Dodany przez: Osoba prywatna

Opis zwierzaka

Toffee Time!

W przypadku tego kota imię mówi samo za siebie . Tofi jest słodki i często się klei (do ludzi). Przepada za pieszczotami których głośno się domaga.
Jak większość kotów Tofi chciałby nie musieć konkurować z innymi kotami o uwagę i względy człowieka. Nie jest bowiem bardzo przebojowy za to bardzo zrównoważony i raczej uległy. Chyba tylko brak siły przebicia spowodował, że ten przepiękny rudzielec, który wzbudza zachwyt odwiedzających schronisko gości zarówno swoim wyglądem jak i przemiłym usposobieniem, nadal nie znalazł domu. Może to właśnie Ty dasz mu szansę?
Tofi to stateczny 5-cio latek - nie będzie uciążliwy jak niektóre młode kociaki. Dni młodzieńczych szaleństw ma już za sobą. Doskonale odnajdzie się w spokojnym domu, pokocha zarówno dorosłych jak i starsze dzieci. Ze względu na swój charakter będzie wręcz wymarzonym towarzyszem dla osób starszych. Powinien dogadać się z innymi kotem, choć z uwagi na swoje doświadczenia, z pewnością będzie też bardzo wdzięczny za możliwość nie dzielenia się już przestrzenią życiową i uwagą swoich opiekunów z innymi kotami.

Obecnie Toffi przebywa w Schronisku dla Zwierząt w Olsztynie

Kontakt

Schronisko dla Zwierząt w Olsztynie, ul. Turystyczna 2 10-369 Olsztyn Tel. 89 526 82 15 e-mail: biuro@schronisko.olsztyn.pl

identyfikator vetid
//