identyfikator dla psa

Platon 3492

Kocur

11 lat

europejski

Olsztyn

Dodano: 2018-10-20 22:10

Dodany przez: Osoba prywatna

Opis zwierzaka

Na nic się zdały dwie urocze łatki na czole. Na nic łagodność i cierpliwość, na marne poszła miłość do człowieka...

Po 3 latach życia spędzonych w schronisku dla zwierząt, kocur Platon wydaje się być pogodzony z losem.Ze stoickim spokojem obserwuje otaczający go świat. Nic dziwnego.Ten dostojny i pełen godności kocur nie jest już przecież małym kociakiem. Ma ok. 8 lat i niejedno już w życiu widział. Platon spędził sporą część swojego kociego życia w schronisku. Nie załamał się jednak.Na ciągłe zmiany będące nieodłącznym elementem schroniskowej rzeczywistości reaguje z właściwym sobie spokojem godnym antycznych filozofów.I właściwie tylko jedno wciąż nie zmienia się w życiu Platona –ten piękny i spokojny kot nadal nie może cieszyć się domowym ciepłem i troskliwą opieką, na którą tak bardzo zasługuje.

Platon jako łagodny i cichy Kocurek nie umie się odpowiednio wypromować. Dlatego gorąco polecam tego wspaniałego kota wszystkim tym, którzy cenią łagodność i zrównoważenie, dla których wiek zwierzaka nie jest głównym kryterium przy adopcji.
Więcej informacji o Platonie uzyskasz korzystając z dołączonych danych kontaktowych. Polecam, bo naprawdę warto:

Schronisko dla Zwierząt w Olsztynie
ul. Turystyczna 2
10-369 Olsztyn
Tel. 89 526 82 15
e-mail: biuro@schronisko.olsztyn.pl

Kontakt

Schronisko dla Zwierząt w Olsztynie ul. Turystyczna 2 10-369 Olsztyn Tel. 89 526 82 15 e-mail: biuro@schronisko.olsztyn.pl

identyfikator vetid
//