identyfikator dla psa

Ela 3558

Kotka

7 lat

europejski

Olsztyn

Dodano: 2018-10-25 21:10

Dodany przez: Osoba prywatna

Opis zwierzaka

Jej wysokość Ela szuka przyjaciela


Ponad 5-letnia kotka Ela (nr rejestru 44/2018), którą widzisz na zdjęciach jest jednym z tych kotów, które najgorzej radzą sobie w schronisku, a co za tym idzie najpilniej potrzebują domu.
Ela to delikatna, filigranowa koteczka. Nie jest ani za młoda ani za stara, tak w sam raz dla dojrzałych i odpowiedzialnych opiekunów.

Na pierwszy rzut oka Ela wydaje się chłodna i wyniosła jak arystokratka. Prawie nie schodzi z wysokich półek w kociarni, a na inne koty patrzy z góry, jakby nie chciała się zniżać do ich przyziemnych spraw...
Ale to tylko pozory. W rzeczywistości Ela obawia się innych kotów i niezbyt pewnie czuje się w ich towarzystwie. Niektóre bardziej pewne siebie osobniki wykorzystują to i żeby poczuć się lepiej w trudnej Schroniskowej rzeczywistości próbują pokazać nieśmiałej Eli kto tu rządzi.

Ela to cudowna kotka, która nie zasługuje na spędzenie reszty życia w schronisku dla zwierząt. Kocha ludzi i łaknie ich uwagi, co często wokalizuje. Jest łagodna i niekonfliktowa. Poszukuje domu, który zapewni jej poczucie spokoju i stabilizacji.
Nie czekaj, zostań przyjacielem Eli już dziś! Więcej dowiesz się pod podanym numerem telefonu:

Schronisko dla Zwierząt w Olsztynie
ul. Turystyczna 2
10-369 Olsztyn
Tel. 89 526 82 15
e-mail: biuro@schronisko.olsztyn.pl

Kontakt

Schronisko dla Zwierząt w Olsztynie ul. Turystyczna 2 10-369 Olsztyn Tel. 89 526 82 15 e-mail: biuro@schronisko.olsztyn.pl

identyfikator vetid
//