identyfikator dla psa

Szill 3562

Kocur

5 lat

europejski

Olsztyn

Dodano: 2018-10-25 21:52

Dodany przez: Osoba prywatna

Opis zwierzaka

Ten przepiękny, niesamowicie puszysty, długowłosy kocur od pół roku czeka na własny dom. Patrząc na to piękne zwierzę aż trudno w to uwierzyć!
On sam chyba nie do końca w to wierzy, bo nie przepuszcza żadnej okazji by wyrwać się z kociego boksu. Kiedy tylko mu się to uda, biegnie prosto do schroniskowej bramy i próbuje wydostać się na zewnątrz.

Szill wie, że schronisko to nie miejsce dla niego. Próbuje więc wykorzystać wszelkie możliwe sposoby aby się z niego wydostać. Poza ucieczkami z boksu stara się też oczarować odwiedzających swym niepowtarzalnym wyglądem, niewiarygodnie miękkim, puszystym ogonem i towarzyską osobowością. Choć bardzo ceni dobie spokój, nie wybrzydza. Wie, że w zamian za szansę na dom warto zaakceptować rozbrykane dzieci i szczekanie psa.

Szill to młody, ok. 3-letni kocur, który ma przed sobą jeszcze większość życia. Jeśli więc chciałbyś zyskać wspaniałego towarzysza na chłodne zimowe dni, nie wahaj się. By dowiedzieć się więcej o Szillu (nr rejestru 103/2018), skontaktuj się ze

Schroniskiem dla Zwierząt w Olsztynie
ul. Turystyczna 2
10-369 Olsztyn
Tel. 89 526 82 15
e-mail: biuro@schronisko.olsztyn.pl

Kontakt

Schronisko dla Zwierząt w Olsztynie ul. Turystyczna 2 10-369 Olsztyn Tel. 89 526 82 15 e-mail: biuro@schronisko.olsztyn.pl

identyfikator vetid
//