identyfikator dla psa

Pikuś 3617

Kocur

3 lata

europejski

Warszawa

Dodano: 2019-01-20 13:20

Dodany przez: Osoba prywatna

Opis zwierzaka

Picasso zwany Pikusiem to młody, roczny chłopaczek, jeszcze kocie dziecko, z futerkiem jak pomalowanym białą i czarną farbą. Nawet ogonek wygląda jak umaczany w farbie.
Pikuś to prawdziwy towarzysz opiekunki, ma wyjątkowy kontakt z człowiekiem. Towarzyszy w codziennych czynnościach, zainteresowany tym, co się robi. Nie okazuje słynnej kociej niezależności, nie ma fochów. Zachowuje się jak piesek. Zawsze radosny i ciekawy wszystkiego chłopaczek. Jest pełen pozytywnej energii i chęci do zabawy. Uwielbia się bawić. Na pewno świetnie odnalazłby się w domu z dziećmi, chętnie bawiłby się z nimi wędką lub laserkiem. Oczywiście może się też bawić z dorosłymi.
Jest odważny, nie boi się obcych osób. Powinien szybko zaaklimatyzować się w nowym domu, bo ciekawość wygra z ostrożnością.
Kocurek jest towarzyski i kontaktowy, potrafi się podlizać, prosząc o jedzenie. Sam pakuje się na rączki i na kolanka opiekuna. Lubi spać w łóżku, sam się wciska pod kołdrę.
Może być jedynakiem wdzięcznym opiekunom za wspólne zabawy. Nadaje się też na towarzysza drugiego wesołego kocurka.
Pikuś przeszedł pełną obsługę weterynaryjną, jest odrobaczony, zaszczepiony i wykastrowany, ma testy FeLV/FIV. Korzysta z kuwety.
Szuka domu w bloku z zabezpieczonym balkonem/oknem. Doradzę w kwestii zabezpieczeń.
Zapraszam do osobistego poznania Pikusia. Kontakt: 600 822 488.

Kontakt

600 822 488

identyfikator vetid
//