identyfikator dla psa

Pączuś 3641

Kocur

9 lat

europejski

Olsztyn

Dodano: 2018-11-03 01:48

Dodany przez: Osoba prywatna

Opis zwierzaka

Pączuś słodki jak lukier!


Oto kocurek Paczuś (19/2018). Około 7-letni dojrzały i spokojny zwierzak, pełen gracji koci kawaler.

Pączek był niegdyś kotem wolnożyjącym. Przeżył już więc niejedno i nie były to same dobre chwile. Jednym z jego najgorszych doświadczeń było pobicie przez ludzi. Napaść była tak dotkliwa, że w jej wyniku Pączek stracił oko...

Jeśli chodzi o szanse na własny dom, w schronisku Pączek jest więźniem błędnego koła. Co zrozumiałe, Paczek raczej unika ludzi. Nie jest też już najmłodszy. Do tego dochodzi brak jednego oka. Jak na ironię kalectwo w jakie wpędzili go ludzie skutecznie uniemożliwia mu znalezienie domu juz od prawie 3 lat!!!

Pączek ceni sobie spokój. Nie przepada za towarzystwem innych kotów, harcami małych dzieci, a wobec obcych osób zachowuje bardzo duży dystans.

Otwiera się za to przy bliższym poznaniu. Kiedy już komuś trochę zaufa, pozwala się głaskać, a nawet sam przytula główkę do głowy człowieka. Pozwala wykonywać przy sobie proste zabiegi pielęgnacyjne jak czesanie, czy przecieranie chusteczką ocalałego oka.

Mimo braku oka Pączek jest już w tej chwili w pełni sprawny i samodzielny. Jeżeli chcesz zostać jego opiekunem i najlepszym przyjacielem skontaktuj się ze:

Schroniskiem dla Zwierząt w Olsztynie
ul. Turystyczna 2
10-369 Olsztyn
Tel. 89 526 82 15
e-mail: biuro@schronisko.olsztyn.pl

Kontakt

Schroniskiem dla Zwierząt w Olsztynie ul. Turystyczna 2 10-369 Olsztyn Tel. 89 526 82 15 e-mail: biuro@schronisko.olsztyn.pl

identyfikator vetid
//