identyfikator dla psa

Tulisia 3703

Kotka

3 lata

europejski

Poznań

Dodano: 2018-11-12 22:33

Dodany przez: Osoba prywatna

Opis zwierzaka

Tulisia to piękna, około 1,5 roczna kotka. Na pozór wydaje się nieco nieśmiała, ale gdy już kogoś bliżej pozna nie odstępuje go na krok. Jest bardzo pozytywnie nastawiona wobec ludzi, zarówno dorosłych, jak i dzieci.
Przeważnie w obyciu jest łagodna i delikatna. Jednak, gdy w grę wchodzą pieszczoty potrafi pokazać prawdziwy ogień. Tulisia uwielbia być głaskana i drapana niemal w każdym miejscu. Nie ma również nic przeciwko braniu na ręce, czy kolana. Zawsze w trakcie miziania intensywnie i głośno pomrukuje z zadowolenia. Kotka akceptuje towarzystwo innych kotów. Raczej zachowuje wobec nich dystans, jest bardzo ugodowa i nie skora do zaczepek.
Tulisia jest w pełni przygotowana, aby zamieszkać w nowym domu. Została już wysterylizowana, odrobaczona i zaszczepiona. Oczywiście potrafi korzystać z kuwety i wie do czego służy drapak.
Kto pokocha tę miziastą piękność?

KONTAKT : adopcje.animalia@gmail.com
https://www.facebook.com/FundacjaAnimalia/

Zanim zaadoptujesz przemyśl swoją decyzję - opieka nad kotem to zobowiązanie na kilkanaście lat. Zastrzegamy sobie prawo do kontroli przed i po adopcyjnej oraz do wyboru nowego opiekuna. Warunkiem adopcji będzie podpisanie umowy adopcyjnej.

Kontakt

adopcje.animalia@gmail.com https://www.facebook.com/FundacjaAnimalia/

identyfikator vetid
//