identyfikator dla psa

Kropeczka 3733

Kotka

4 lata

europejski

Warszawa

Dodano: 2018-11-15 11:13

Dodany przez: Osoba prywatna

Opis zwierzaka

Kropeczka jest młoda, radosna i pełna życia. Do tego niesamowita pieszczoszka. Aktualnie kotka przebywa w domu tymczasowym w Warszawie i szuka nowych opiekunów.
Kropka jest młoda, ma 2-3 lata, zachowuje się jak kociak, jest żywiołowa, ciekawska, wszędobylska i zawsze chętna do zabawy. Równocześnie jest łagodna i przymilna, słodka pieszczoszka w stosunku do opiekunów. Sama szuka bliskości człowieka, lgnie do opiekunki, wchodzi na kolanka i domaga się mizianek. Za miłość opiekuna odpłaci całym serduszkiem.
Z powodu zmian domu kotka jest ostrożna w stosunku do nieznanych osób, ale wystarczy kilka dni cierpliwości, by zaufała nowym opiekunom. Na pewno nie jest odpowiednim kotem dla opiekunów, którzy marzą o leniwym, spokojnym kanapowcu. Kropka to panienka z temperamentem, nie lubi się nudzić. Będzie wdzięczna opiekunom za zachęty do zabawy i poświęconą uwagę.
Koteczka jest odrobaczona, zaszczepiona, wysterylizowana, ma zrobione testy FelV/FIV. Jest zadbana i zdrowa.
Kotka jest u tymczasowych opiekunów w Warszawie, gdzie można ją poznać osobiście. Szuka dobrego, bezpiecznego domu bez możliwości wypuszczania. Wymagane zabezpieczenie balkonu/okien. Chętnie doradzimy w kwestii zabezpieczeń.
Nie bierzemy pod uwagę domów z ogrodem.
W sprawie adopcji proszę o kontakt telefoniczny, 665 168 122.

Kontakt

665 168 122

identyfikator vetid
//