identyfikator dla psa

Kivi 3899

Kotka

2 lata

europejski

Katowice

Dodano: 2018-11-29 11:51

Dodany przez: Osoba prywatna

Opis zwierzaka

Kivi urodziła się ok. kwietnia 2018 roku gdzieś w okolicy Lipnicy Wielkiej. Nie znamy początków jej historii, poznaliśmy ją najpierw telefonicznie dzięki uprzejmości koleżanki, która, uciekając od krakowskiego zgiełku i smogu, postanowiła zamieszkać na małopolskiej wsi.

M. zadzwoniła do nas z pytaniem, czy możemy pomóc kotu, którego jej sąsiedzi znaleźli na środku drogi i którego próbowali leczyć, ale bezskutecznie, bo kot nadal nie widzi i nie słyszy, a rodzice, u którymi dobrzy sąsiedzi mieszkają, kazali kota uśpić, bo co to za kot. Ze strachu, żeby rodzice sami nie pozbyli się problemy, młodzi zabierali kota do pracy od 2 tygodni, ale wiedzieli, że tak nie może być zawsze…
Zgodziliśmy się. Kotka przyjechała do naszego DT.

Szybko okazało się, że kotka „tylko” nie słyszy, ale dobrze widzi. Badania pokazały, że na 99% głuchota i delikatne rozchwianie są spowodowane przechorowaną przez nią toksoplazmozą.
Kivi doskonale sobie radzi. Świetnie funkcjonuje w kocim towarzystwie, ale potrafi sobie sama radzić.

Uwielbia spać na drapaku. Kocha wylegiwać się słońcu. To, że nie słyszy można poznać po tym, że nie przychodzi na zawołanie, ale na pukanie w podłogę już reaguje, oraz, że trzeba ją czasem budzić na posiłki, bo nie słyszy, kiedy nakładamy karmę.

Kivi jest odrobaczona, odpchlona, została przetestowana na fiv i felv (nie jest nosicielką tych chorób), wkrótce zostanie zaszczepiona.
Kotka doskonale korzysta z kuwety. Świetnie dogaduje się z innymi kotami. Nie boi się psów.

Osoby zainteresowane adopcją b. proszę o kontakt mailowy: ameliawydramalpagmail.com
Lub telefoniczny (po 18:00): 662 032 147

Kontakt

662 032 147

identyfikator vetid
//