identyfikator dla psa

Tobiś 4336

Kocur

3 lata

europejski

Warszawa

Dodano: 2019-01-15 01:14

Dodany przez: Osoba prywatna

Opis zwierzaka

Tobiś to młody, 2-3-letni kocurek, odrobaczony, wykastrowany, ma badania na wirusy FeLV/FIV. Jest niezwykle łagodnym, przyjaznym kotkiem. Ma miły, pogodny charakter, choć kiedyś żył w trudnych warunkach.
Tobiś przebywa obecnie w domu tymczasowym w Warszawie, gdzie czeka na kochającego opiekuna. Bardzo lubi pieszczoty, wystarczy na niego spojrzeć, a już wystawia brzuszek, zachęcając do głaskania. Nie przepada za siedzeniem na kolanach, ale poza tym jest towarzyski i kontaktowy.
Idealnie nadaje się do domu z dzieckiem. Ma dzieci na co dzień i bardzo dobrze na nie reaguje - uwielbia głaskanie małymi rączkami i sam się o nie prosi, pomaga w odrabianiu lekcji, bawiąc się ołówkiem albo gumką. Lubi się też bawić wszystkimi kocimi zabawkami.
Byłby też dobrym towarzyszem dla innego kotka. W domu tymczasowym ma towarzystwo kotów, z którymi chętnie się bawi i żyje w zgodzie.
Wzorowo korzysta z kuwety i używa drapaka.
Kocurek zasługuje na dobry, odpowiedzialny dom, który nigdy go nie zawiedzie.
Szukamy dla Tobisia bezpiecznego domu w bloku, bez możliwości wypuszczania. Doradzimy, jak zabezpieczyć balkon/okno, bo kocurek chętnie korzysta z zabezpieczonego balkonu.
Zapraszamy do osobistego poznania Tobisia.
Proszę o kontakt telefoniczny, 665 168 122.

Kontakt

665168122

identyfikator vetid
//