identyfikator dla psa

Dziewczynki 4398

Kotka

2 lata

europejski

Warszawa

Dodano: 2019-01-22 10:35

Dodany przez: Osoba prywatna

Opis zwierzaka

Klarcia i Pelasia to 5-miesięczne siostrzyczki przebywające razem ze swoją mamą w troskliwym domu tymczasowym.
Są ślicznymi maluszkami. Pelasia ma oryginalne umaszczenie we wzory zwane marmurkowymi lub skrzydłami motyla. Klarcia to urocza pingwineczka z białym brzuszkiem i czarnym płaszczykiem, cudną, okrągłą główką i słodkim pysiem.
Rodzinka miała szczęście, bo kotka, która urodziła swoje córeczki na działce, znalazła schronienie w altance, skąd z maluchami została zabrana do ciepłego domu.
Kociaki zdrowo się chowają, są odrobaczone, zaszczepione, radosne i pełne chęci do zabawy. Przed adopcją będą wysterylizowane. Wychowane od małego w domu są oswojone, przytulaśne, kontaktowe, lubią pieszczoty, nie boją się ludzi. Wniosą do nowego domu dużo radości i słodyczy. Przebywają w gronie kotów opiekunki, ale najchętniej bawią się i odpoczywają razem. Są bardzo ze sobą związane, płaczą, gdy je rozdzielić. Szukają wspólnego domu. Dwa kociaki lepiej się aklimatyzują i chowają, nie nudzą się, nie są zajmujące dla opiekunów, mogą dłużej zostawać same w domu. Dwa koty mają szczęśliwsze życie niż kocie jedynaki.
Maluchy korzystają wzorowo z kuwety. Używają drapaka.
Szukają domu w bloku, bez wypuszczania. Wskazane zabezpieczenie balkonu/okna. Doradzimy w kwestii zabezpieczeń.
Kociaki przebywają w małej miejscowości, ale dowieziemy do Krakowa, Warszawy lub Łodzi.
Proszę o kontakt telefoniczny, 609 559 862.


Kontakt

609559862

identyfikator vetid
//