identyfikator dla psa

Kruszynka 4725

Kotka

14 lat

europejski

Poznań

Dodano: 2019-02-19 22:30

Dodany przez: Osoba prywatna

Opis zwierzaka

PILNIE SZUKAMY DOMU DLA KRUSZYNKI! Kruszynka to 12 letnia kotka wyrzucona przed laty z domu przez swoich właścicieli. Kotka bardzo źle radziła sobie na wolności. Co odbiło sie na jej zdrowiu. W końcu jacyś dobrzy ludzie zlitowali się nad nią i zawieźli do weterynarza. Była zagłodzona co spowodowało chorobę trzustki. Spędziła dwa tygodnie w szpitaliku i jej stan jest stabilny od tamtej pory. Kruszynka miała również problem z zębami. Po prostu jedna wielka rana pełna ropy.Przeszła zabieg usunięcia zębów. Co nie przeszkadza jej w jedzeniu suchej karmy.
Odkąd jest w domu tymczasowym i ma ciepły kąt i miskę pełną jedzenia jej parametry poprawiły się.Jest bardzo grzecznym kotem, takim typem który uwielbia człowieka. Potrzebuje głaskania i przytulania. Zgadza się z kotami i psami.
Niestety nie może zostać w domu tymczasowym na stałe.
Potrzebuje domu na tzw.dożycie, które pewnie będzie niezbyt długie (oby nie, ale tak ocenili stan Kruszynki weterynarze).
Jest wysterylizowana, odrobaczona.
Błagamy o pomoc, dom dla seniora to nie jest łatwa sprawa, a bardzo nam zależy aby Kruszynka ostatnie lata spędziła otoczona miłością !

KONTAKT : adopcje.animalia@gmail.com
https://www.facebook.com/FundacjaAnimalia/

Zanim zaadoptujesz przemyśl swoją decyzję - opieka nad kotem to zobowiązanie na kilkanaście lat. Zastrzegamy sobie prawo do kontroli przed i po adopcyjnej oraz do wyboru nowego opiekuna. Warunkiem adopcji będzie podpisanie umowy adopcyjnej.

Kontakt

adopcje.animalia@gmail.com https://www.facebook.com/FundacjaAnimalia/

identyfikator vetid
//