identyfikator dla psa

Miłość 4850

Kotka

3 lata

europejski

Warszawa

Dodano: 2019-03-14 17:00

Dodany przez: Osoba prywatna

Opis zwierzaka

Daszeńka i Pikselek to bardzo przywiązane do siebie młode koty, mamusia i jej synek. Od urodzenia Pikselka zawsze razem, w wielkiej miłości. Marzę o domu, w którym mogłyby nadal być razem.
Daszeńka to ok. 2-letnia czarna koteczka z białym żabocikiem, jest słodką kuleczką z okrągłą główką w typie kotów brytyjskich. Pikselek to elegancki pingwinek z białym brzuszkiem i czarnym płaszczykiem. Ma ok. 1,5 roku. Koty przeszły pełną obsługę weterynaryjną, są zadbane, mają piękną, lśniącą sierść.
Daszeńka z czwórką kociaków trafiła do mojego domu, żeby po obsłudze weterynaryjnej szukać domów na stałe. Dwójka kociaków znalazła już nowych opiekunów. Z pozostałej dwójki Pikselek to typowy synek mamusi. Serce mięknie, gdy się patrzy na ich wzajemną miłość. Chętnie się razem bawią, wzajemnie myją, śpią przytulone do siebie. Choć mają też towarzystwo innych kotów, lgną do siebie i okazują sobie miłość każdym gestem. Lubią też inne koty, na pewno nie powinny być jedynakami w nowych domach, ale ideałem byłby wspólny dom dla Daszy i Pikselka. Czy mają na to szanse?
Oboje są bardzo łagodnymi i przyjaznymi kotkami. Cała rodzinka była taka łagodna i zupełnie pozbawiona agresji. Wspaniale dogadują się z innymi kotami. W stosunku do ludzi są uległe, nigdy nie użyły pazurków ani ząbków. Są łatwe w obsłudze. Nie wpychają się na kolanka, ale lubią głaskanie, przytulanie. Bardzo lubią się bawić, są przecież młodymi kotami. Korzystają ze wszystkich zabawek w domu. Daszka może nawet godzinę spędzić, bawiąc się sama torem z piłeczką.
Koty są wesołe, pogodne, czas szaleństw z nadmiaru energii mają już za sobą, nie mają ADHD, są niekłopotliwe.
Są wykastrowane, odrobaczone, zaszczepione, mają testy FeLV/FIV. Mają książeczki zdrowia.
Wzorowo korzystają z kuwety. Używają drapaka.
Szukają domu w bloku z zabezpieczonym balkonem/oknem. Doradzę w kwestii zabezpieczeń.
Mieszkam w małym mieście, ale zapewniam dowiezienie kotów do Warszawy lub Lodzi.
Proszę o kontakt telefoniczny, 609 559 862.


Kontakt

609559862

identyfikator vetid
//