identyfikator dla psa

Niewidoma 4971

Kotka

12 lat

europejski

Warszawa

Dodano: 2019-03-14 17:01

Dodany przez: Osoba prywatna

Opis zwierzaka

Minęło kilka dni, ale koty ciągle czekają, zdziwione, że do ich domu przychodzi obca osoba, karmi, sprząta, trochę posiedzi ... i wychodzi. Nie wiedzą, że ich Pani już nie wróci, zmarła nagle w drodze do pracy. Koty zostały w pustym mieszkaniu pod dochodzącą opieką przyjaciół Opiekunki.
Opiekunka była niezwykłą osobą o wielkim sercu; pomagała kotom, zawsze tym najbardziej potrzebującym, mającym małe szanse na dom.
W ten sposób 8 lat temu wspaniały dom znalazła czarno-biała niewidoma Pola z Palucha. Pola ma obecnie 11 lat i jest najsłodszym kotem pod słońcem. Ufnie lgnie nawet do obcych osób. Nie sposób jej nie pokochać, bo ona kocha ludzi i od razu to okazuje. Brak wzroku w niczym jej nie przeszkadza. Zachowuje się jak widzący kot. Pola ma w domu dużo młodszą przyjaciółkę, 3-letnią Fifi o tygrysim umaszczeniu. Fifi była przygarnięta tymczasowo z myślą o znalezieniu jej nowego domu. Jednak między nią a Polą narodziła się wielka przyjaźń i Opiekunka nie miała serca rozdzielić kochających się koteczek. Fifi to jeszcze młoda, miła, przytulaśna kotka.
Ideałem byłby wspólny dom dla Fifi i Poli, w którym byłyby dla siebie wsparciem. Koteczki są przyzwyczajone do spokojnego domu i takiego domu, bez gwaru dzieci, potrzebują.
Kotki są zadbane, wysterylizowane, po pełnej obsłudze weterynaryjnej. Korzystają z kuwety.
Szukają wspólnego domu, niewychodzącego, z zabezpieczonymi oknami (i balkonem, jeśli jest). Nie bierzemy pod uwagę domów z ogrodem. Doradzimy w kwestii zabezpieczeń.
Obowiązuje procedura adopcyjna: rozmowa i wizyta przedadopcyjna i podpisanie umowy adopcyjnej.
Proszę o kontakt telefoniczny, 793-202-822.

Kontakt

793202822

identyfikator vetid
//