identyfikator dla psa

Uszka 5404

Kotka

6 lat

europejski

Olsztyn

Dodano: 2019-05-17 23:26

Dodany przez: Osoba prywatna

Opis zwierzaka

Uszka bez uszka – jak diament w popiele!


Jak wiele innych schroniskowych kotków, urocza Uszka wie że brak jednego ucha czy oka nie czyni z niej mniej wartościowego zwierzaka!

Wręcz przeciwnie! Coś co w oczach potencjalnych przeszłych opiekunów może wyglądać jak defekt, Kotka nadrabia cudownym charakterem, łagodnym usposobieniem, wytrwałością i niezłomną wiarą w to, że nastaną jeszcze dla niej lepsze dni.

Uszka to dorosła kotka, która w schronisku przebywa od czerwca 2017 roku. Sporą część z tego czasu spędziła w schroniskowym szpitalu, odosobniona od innych kotów i niewidoczna dla odwiedzających schronisko gości.

Pozornie niepozorna i pozbawiona energii Uszka rozkwita po wyjściu ze swojej małej, szpitalnej klatki. W końcu może się wyprostować i porządnie przeciągnąć, unosi do góry swój zwykle smutno opuszczony łepek, a w jej oczach pojawia się blask radości.
Uszka jest złakniona kontaktu z człowiekiem. Poza klatką wychodzi z niej prawdziwa pieszczocha: przytula się i łasi, stale próbuje zwrócić na siebie uwagę. Potrafi też pięknie pozować do zdjęć!

Choć w trakcie pobytu w schronisku jej interakcje z innymi kotami były dość mocno ograniczone, Uszka wydaje się dobrze dogadywać z kotami o podobnym, łagodnym usposobieniu. Obecnie dzieli wspólną przestrzeń z drugą schroniskową kotką, Pazurką, z którą wspaniale się dogaduje.


Podsumowując, Uszka to prawdziwy nieodkryty skarb. Tylko w spokojnych, domowych warunkach ten zapomniany klejnot ma szansę rozbłysnąć prawdziwym blaskiem...

Nr rejestru kotki to: 73/2019, a nr chipa elektronicznego: 93 200 1000 543 916,

Więcej informacji pod numerem tel.:
782 640 033

Oraz w:

Schronisku dla Zwierząt w Olsztynie
ul. Turystyczna 2
10-369 Olsztyn
Tel. 89 526 82 15
e-mail: biuro@schronisko.olsztyn.pl

Adopcja wiąże się z uiszczeniem jednorazowej opłaty adopcyjnej. Autor ogłoszenia nie pobiera żadnych opłat od adoptujących. Opłata jest pobierana przy podpisaniu umowy adopcyjnej przez Schronisko dla Zwierząt w Olsztynie.

Kontakt

tel.: 782 640 033 Oraz: Schronisko dla Zwierząt w Olsztynie ul. Turystyczna 2 10-369 Olsztyn Tel. 89 526 82 15 e-mail: biuro@schronisko.olsztyn.pl

identyfikator vetid
//