identyfikator dla psa

Mimuś 5861

Kocur

3 lata

europejski

Warszawa

Dodano: 2019-07-17 15:57

Dodany przez: Osoba prywatna

Opis zwierzaka

Mimek to 2-letni młodzieniec. Jest eleganckim zadbanym pingwinkiem z lśniącym futerkiem. Ma czarny płaszczyk i biały brzuszek, biały szal na płaszczyku i białe uszka.
Mimuś ma wspaniałe relacje ze wszystkimi kotami, bardzo ich potrzebuje do wspólnych zabaw i przytulania. Dlatego szuka domu z innym miłym kotem. Mimek jest przyjazny i łagodny w stosunku do kotów, nie dominuje, nie jest natarczywy ani męczący. Jest radosnym młodzieńcem lubiącym zabawę, korzysta ze wszystkich kocich zabawek. Czas burzy hormonów i szaleństw ma już za sobą, nie roznosi domu z nadmiaru energii. W domu tymczasowym Mimuś najbardziej przyjaźni się ze starszą biało-burą kotką opiekunki, często odpoczywają i śpią przytulone do siebie. Ma też roczną koleżankę z czarnym, przedłużonym futerkiem, jak on szukającą domu. Możliwa adopcja dwupaku kocich przyjaciół.
W stosunku do opiekunów kocurek jest łagodny i grzeczny. Jest zupełnie pozbawiony agresji, ale nie jest typem namolnego pieszczocha.
Oczekujemy zapewnienia bezpieczeństwa przez osiatkowanie balkonu/okna. Doradzimy w kwestii zabezpieczeń. Nie oddajemy kotów do domów z ogrodem.
Kotek przebywa w małej miejscowości, ale zapewniamy transport do Warszawy lub Łodzi.
Proszę o kontakt telefoniczny, 609 559 862.

Kontakt

609559862

identyfikator vetid
//