identyfikator dla psa

Melania 6018

Kotka

2 lata

europejski

Warszawa

Dodano: 2019-12-31 00:27

Dodany przez: Osoba prywatna

Opis zwierzaka

Malutka, filigranowa Melania ma zaledwie rok i jest najsłodszym, delikatnym, spokojnym stworzeniem. Jest bardzo łagodna i uległa. To koteczka, z którą można zrobić wszystko bez protestów. Ufa ludziom całkowicie, lgnie do opiekunów. Jest spokojna i bardzo grzeczna mimo młodziutkiego wieku. Nie rozrabia, nie niszczy mebli. Jest bardzo mądra i dojrzała. Melania jest już mamusią czwórki kociąt, które w sierpniu skończyły 3 miesiące i również szukają własnych domków.
Nie znamy wcześniejszych losów Meli, na pewno była domową kotką, nie wiemy, jak straciła dom. Nikt jej nie szukał. Może pozbyto się jej z powodu ciąży. Pojawiła się nagle na osiedlowym podwórku, prosząc o pomoc. Malutka i chudziutka. Nie chowała się, nie uciekała przed ludźmi. Zabrana do domu od razu czuła się jak u siebie. Była kotna i urodziła czwórkę kociąt, którymi wspaniale się zajmuje. Jest najlepszą, mądrą kocią mamą i ma przesłodkie dzieci. Po odkarmieniu maluchów została wysterylizowana. Jest odrobaczona, ma zrobione testy FeLV/FIV. W domu tymczasowym ma kontakt z psem.
Melania szuka kochającego, bezpiecznego domu w bloku, z zabezpieczonym balkonem/oknem. Wykluczone domy z możliwością wypuszczania kotki.
Kotka jest w małej miejscowości, ale zapewniamy dowiezienie do Warszawy lub Łodzi.
Proszę o kontakt telefoniczny, nie SMS. Tel. 696 267 125.Kontakt

696267125

identyfikator vetid
//