identyfikator dla psa

LEON 6184

Kocur

1 rok 6 miesięcy

europejski

Kraków

Dodano: 2019-10-23 09:16

Dodany przez: Osoba prywatna

Opis zwierzaka

Leon, który miał w życiu trochę pecha i znacznie więcej szczęścia

Leon został znaleziony dokładnie 5 lipca, miał ledwo otwarte oczy, szacujemy, że miał wtedy ok. 10 dni, co by znaczyło, że urodził się ok. 25 czerwca. Nie wiemy, co stało się z jego mamą, ale podejrzewamy, że nie spotkało jej nic dobrego, bo kotki nie porzucają tak młodych kociąt same z siebie.

Niestety, dla rodzeństwa Leona pomoc przyszła za późno. O niego również drżeliśmy, choć był w najlepszych możliwych rękach – weterynaryjnych. Miał 24 godzinną opiekę i postanowił wykorzystać szansę.

Dziś Leon w niczym nie przypomina tej kupki nieszczęścia, jaką był na początku. Jest pięknym, dzielnym kocurkiem, którego trudne początki poszły w zapomnienie.

Leon jest odrobaczony, zaszczepiony, nauczony korzystania z kuwety. Lubi inne koty, psy nie są mu straszne, a człowiek kojarzy mu się z samym dobrem.

Szukamy dla Leona domu, w którym będzie już kot, bo Leon człowieka w zabawie zamęczy (kota też). Domu, w którym będą zabezpieczone okna, bo Leon nie ma instynktu samozachowawczego.

Domu, który będzie liczył się z tym, że kociak może coś zrzucić ze stołu czy parapetu. Szukamy domu na zawsze. Leon może także trafić do domu ze swoim kolegą – Pamiątkiem (ten ciut mniejszy biało-czarny kocurek, który również został odkarmiony strzykawką i wyniańczony ludzką ręką).

Osoby zainteresowane adopcją prosimy o kontakt mailowy: ameliawydra@gmail.com lub telefoniczny po 18:00: 662 032 147 (jeśli nie odbieram, proszę napisać sms, oddzownię).

Kontakt

662 032 147

identyfikator vetid
//