identyfikator dla psa

Rudzik 6286

Kocur

3 lata

europejski

Łódź

Dodano: 2019-11-24 18:42

Dodany przez: Osoba prywatna

Opis zwierzaka

Witam,
Rudzik jest wspaniałym, charyzmatycznym i bardzo przytulaśnym kotem. Przygarnęła go babcia przyjaciela, po tym jak przyplątał się do nas na grzybach, a nikt z mieszkańców wioski nie przyznawał się do niego. W lipcu jednak Rudi zniknął na dwa dni. Babcia znalazła go przy drodze - niestety, tylne łapy miał bezwładne. Po skomplikowanej operacji kręgosłupa i rehabilitacji osiągnęliśmy stan w którym kotek chodzi, jednak trzeba mu trzymać pupę, której nie jest w stanie sam tak długo trzymać w powietrzu. Konieczna jest w związku z tym pomoc przy wysikiwaniu. Wypróżnia się sam - w momencie podtrzymania go. Kotek ma szanse na chodzenie i odzyskanie możliwości sikania - na to wszystko potrzeba jednak czasu, którego my nie mamy. Dobrze reaguje na obecność dzieci i chętnie bawi się z innymi kotami.
Włożyliśmy w Rudiego i jego leczenie ogromną ilość serca i wysiłku. Wymaga on jednak opieki, której my nie jesteśmy w stanie mu zapewnić, ponieważ nie posiadamy do tego warunków i możliwości. Jesteśmy zmuszeni więc znaleźć mu dom pełen miłości i uwagi, na którą zasługuje.
Jesteśmy w stanie zaspokoić wszelkie potrzeby finansowe: wyżywienie, żwirek, pieluchy (w czasie dłuższej nieobecności - powyżej 3 godzin - zakładamy Rudiemu pieluchę), leki, rehabilitację, lekarza. Wszystko czego kotek będzie potrzebował. Oferujemy także opiekę nad kotkiem, jeśli przyszli właściciele chcieliby np. wyjechać na wakacje. Nie chcemy, aby kotek stał się w jakimkolwiek stopniu problemem.

Mamy nadzieję na odzew kogoś o wielkim sercu do zwierząt.
Chętnie udzielimy większej ilości informacji.

Kontakt

Numer telefonu: 725144703

identyfikator vetid
//